מה צריכים לדעת לפני שמשכירים מנופים?

האם אתם זקוקים לעבודת מנוף כדי להעביר חפצים גדולים וכבדים מהדירה? האם אתם מחפשים משאית עם מנוף להובלת פסנתר או לצרכי עבודה בגובה רב? האם אתם בונים בית ועליכם להזמין חברה מקצועית עם מנופים להנחת תשתיות ולהובלת חומרי גלם לבנייה? ובכן, כדאי לדעת כי חברת תעבורה אחזקות בע"מ נחשבת לאחת החברות המובילות בשוק ההנפה וההובלה הכבדה ולחברה צי מנופים ומשאיות מנוף. חשוב לפנות לחברה מקצועית ובעלת ידע וניסיון רב בתחום על מנת לבחור את משאית המנוף המתאימה לסוג העבודה. לחברת תעבורה אחזקות בע"מ מגוון מנופי זחל, מנופים נייחים המיועדים לעבודות תשתית ובנייה, משאיות עם מנוף סך לעבודות גיזום ועבודות בגובה, משאיות עם כננת ומשאיות עם מנוף הרמה אשר מתאימות למגוון עבודות הנפה, בין היתר להעברת דירה ולשינוע ציוד כבד לגובה רב.

אפיון העבודה

לפני שמשכירים מנוף חשוב להדיר במדויק את העבודה מאחר ועל חברת המנופים לשלוח את הציוד המתאים והנדרש לעבודה. עליכם לזכור כי לכל מנוף יש יתרונות וחסרונות וכי לכל מנוף יש מגבלות כמו גובה, משקל העמסה, גודל ועוד. חברת המנופים חייבת לדעת מראש מהו המשקל שיש להניף, מהו גודל המטען ובהתאם לכך תמליץ על סוג המנוף הנדרש ועל מספר אנשי הצוות הנדרש לעבודה. חשוב לעבוד על פי כללי הבטיחות בעבודה ובהתאם לחוק ולכן מומלץ לקבל ייעוץ מהחברה ולהתאים בין בחירת המנוף לסוג העבודה והמטענים.

פתרונות להובלת דירה

יש מקרים בהם לא ניתן לפרק רהיטים ולהובילם בגלל מגבלות כמו מידות חדר המדרגות והמעלית בבניין, נגישות, גודל פתחי כניסה ויציאה ויש רהיטים שלא מומלץ לפרק כמו כונניות עתיקות ובעלות ערך רב או כלי נגינה גדולים. לכן, חברת תעבורה אחזקות בע"מ מציעה פתרון ייחודי ומקצועי לחברות בתחום הובלת דירות ומשרדים וללקוחות פרטיים המעוניינים לפנות או לעלות חפצים גדולים, יקרים וכבדים לקומה גבוהה. בנוסף, הובלה עם מנוף חוסכת זמן ניכר, מייעלת את העבודה וחוסכת משאבים רבים וכבאי ראש מיותרים ודאגות לשלום הפריטים היקרים והחשובים שמעוניינים להוביל לדירה החדשה.

כיצד מבנים ניידים יכולים להתאים לצרכים שלי?

לקוחות מכל ענפי המשק ולקוחות פרטיים שונים פונים לחברת אמקו גרופ על מנת לקבל פתרון מקצועי ומתקדם להתאמת מבנים ניידים לצרכים השונים שלהם. החברה מובילה את התחום בארץ של התאמת מכולות ומבנים מקונסטרוקציות שונות לצרכים הייחודים של הלקוח. החברה מתכננת ומייצרת את המבנים הניידים או מסבה מבנים קיימים לצרכים הייחודיים של הלקוח ובהתאמה מלאה לדרישותיו ולתקציבו. יש לציין כי לקוחות רבים במשק הישראלי זקוקים לפתרון ייצור, הסבת ושדרוג מבנים ניידים במקום הקמת מבנה קבוע ויקר, תהליך מסורבל וארוך הכרוך לרוב בעלויות קבועות ובביורוקרטיה מורכבת של אישורים.

התאמה אישית של המבנה הנייד

חברת אמקו גרופ גאה להציג קטלוג עשיר של מבנים ניידים וכל לקוח יכול למצוא את המבנה המתאים עבורו ביותר. במידת הצורך ניתן לבצע שינוים במבנה הנייד על מנת להתאים אותו לצרכים הייחודים של הלקוח, כמו חלוקה לחדרים, הוספת חלון או דלת, תכנון תשתית חשמל ואינסטלציה, מיגון, קירור ועוד. כאמור, למבנים ניידים יש יתרונות רבים בהשוואה למבנה קבע הדורש תכנון ארוך, אישורים מרשויות שונות, שמני המתנה ארוכים הן לאישורים והן לבניית המבנה וגם העלויות יקרות יותר. לכן, הפתרון המתקדם של חברת אמקו גרופ מאפשר לכל הלקוחות להזמין מבנה נייד המתאים ביותר לצרכים הייחודיים שלהם, כמו בוטקה לשומר, מכולה המשמשת למשרד באתר בנייה, תכנון וייצור מכולות לשינוע ימי או לשינוע בתוך הארץ עם אפשרות ייצור מכולות קירור בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח, בניית מבנים מודולריים בהתאמה לדרישות הלקוח, הקמת והתקנת מבנים יבילים לצרכי עבודה, אירוח או מגורים ועוד.

בנייה קלה

בשנים האחרונות ולנוכח מצוקת הדיור והמחירים הגבוהים של הדירות החדשות רבים מהישראלים התחילו לרכוש מבנים מבנייה קלה המאופיינים בסטנדרטים גבוהים. בנייה קלה מאפשרת לחסוך עלויות רבות ומקצרת את שלבי הבנייה והאישורים. חברת אמקו גרופ נחשבת לאחת מהחברות החלוצות והמובילות בתחום הבנייה הקלה והיא מציעה שירות ברמה הגבוהה ביותר משלב התכנון, דרך הייצור ועד להתקנת המבנה אצל הלקוח. חברת אמקו גרופ מזמינה אתכם לפגישת ייעוץ ולהתאמת מבנים ניידים בהתאמה מלאה לצרכים הייחודיים שלכם.