איך בוחרים במות הרמה לעסק שלך?

עסקים רבים בארץ נדרשים לפתרונות מתקדמים כמו במות הרמה על מנת לשנע ציודים, להרים עובדים לגובה מסוים על מנת לבצע את מלאכתם, לנהל מחסנים לוגיסטיים בקלות וביעילות וכדי לבצע משימות שונות בהתאם לאופי העסק ופעילותו. יש להבחין בין פתרונות נייחים של במות הרמה אותם ניתן לגרור באמצעות הרכב לפתרונות של במות הרמה המשמשות לתחזוקה, להרמת עובדים או לשינוע וסידור מוצרים במחסנים. יש מגוון רחב של במות הרמה מאיכויות שונות המיועדות להרמת משקלים שונים ויש במות הרמה מכאניות ובמות הרמה חשמליות. לכן, על מנת לבחור את ברמת ההרמה המתאימה לצרכי העסק חשוב לפנות לחברה מקצועית המתמחה בנושא ומציעה פתרונות בהתאמה אישית לכל לקוח. חברת רימון משווקת במות הרמה של מיטב המותגים המובילים בתחום ובנוסף היא מייצרת במות הרמה בהתאמה מלאה לצרכיו הייחודיים של הלקוח והעסק שלו.

התאמה לצרכי העסק

כאמור, יש לבחור במות הרמה רק בהתאמה מלאה לצרכי ולמאפייני העסק. חברת רימון נחשבת למובילה בתחום יבוא, ייצור ושיווק מוצרי שינוע והרמה ולחברה פתרונות מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר בתחום של במות הרמה. החברה מציעה מגוון במות הרמה של מותגים מובילים מרחבי העולם והיא מציעה שירות ייחודי להתאמת במת רמה בהתאם למאפייני וצרכי הלקוח. כדאי לדעת כי החברה משווקת במות הרמה ניידות ונייחות, חלקן עם מנגנון חשמלי וחלקן עם מנגנון הרמה מכאני.

כושר הרמה

יש לבחור במות הרמה בהתאם לאפיון המשקל וצרכי העסק. ניתן להזמין במות הרמה עם כושר נשיאה עד 150 ק"ג, דגמים הנחשים לפופולאריים ומאפשרים להרים משאות יחסית קלים ובני אדם ולחברה פתרונות מתקדמים כמו במות הרמה ל- 300 ק"ג, 500 ק"ג ועד 2,000 ק"ג. כל במות ההרמה מיוצרות מחומרי גלם איכותיים ועמידים, עם גלגלים נוחים לשינוע ומעצור בטיחות ויש במות הרמה אותן ניתן לחבר לרכבים ולגרור אותן ממקום למקום. לכן, כדי לבחור במת הרמה חשוב לפנות לחברת רימון המתמחה בנושא ומציעה מגוון רחב של מוצרים ופתרונות מקצועיים מתקדמים על מנת להתאים או לייצר ב התאמה אישית את במת ההרמה לפי צרכי העסק והלקוח.

האם מטהר אוויר מתאים לכל משרד?

זיהום האוויר במשרד פוגע באיכות החיים ובבריאות העובדים והלקוחות המבקרים בעסק. אחת הבעיות של זיהום האוויר היא שלא ניתן לראותו ולהבחין בו מאחר והמזהמים מסתובבים באופן חופשי ומידותיהם קטנות ולא ניתן לראות את חלקיקי הזיהום בעין רגילה. בשנים האחרונות גברה המודעות בקרב החברות ובעלי המשרדים על נחיצות וחשיבות מטהרי האוויר למשרד וכדאי לדעת כי יש בשוק מגוון רחב של מטהרי אוויר אך יש לבחור בקפידה את המוצר ומומלץ לקבל ייעוץ והתאמת מטהר האוויר בהתאם למאפייני המשרד ופרמטרים נוספים, את הייעוץ ניתן לקבל ללא כל עלות והתחייבות מצד הלקוח מחברת תלתן שיווק וסחר המתמחה במערכות טיהור אוויר מתקדמות ויעילות למשרדים וללקוחות פרטיים.

מטהר אוויר בהתאמה לצרכי הלקוח ומאפייני המשרד

כאמור, יש מגוון גדול של מטהרי אוויר בשוק ולכן חשוב לבחור מערכת טיהור אוויר בהתאם למידות המשרד, כמות האנשים השוהים בו, מיקום בארץ, רמת זיהום האוויר באזור, סוג העסק (מעבדה, משרד במפעל תעשייתי וכד') ויש חשיבות גם למיקום המשרד במבנה, לדוגמה האם המשרד שוכן בקומת קרקע או מרתף. יש לציין כי קיים מגוון גדול של מטהרי אוויר שנועדו לספק מענה איכותי לצרכים שונים ולפתור בעיות מגוונות כמו טיהור אוויר במשרדים הסובלים מרטיבות, לחות, פטריות ועובש, מטהרי אוויר למשרדים הממוקמים באזורי תעשייה בהם יש מפעלים מזהמים ומפעלים המייצרים תרכובות כימיות או עוסקים במתכות, מטהר אוויר למשרד בו מעשנים ועוד. יש לבחור את מטהר האוויר למשרד בהתאם לגודלו ותוך התחשבות באפקטיביות הסינון בהתאם לחלל המשרד וצריכת החשמל.

תחזוקה קלה

כאשר בוחרים מערכת טיהור אוויר למשרד יש להתאימה למאפייני המשרד ולצרכי הלקוח. חשוב לבדוק האם סובלים מאלרגיות ורגישויות שונות כדי להתאים מערכת סינון אפקטיבית ויעילה לצרכי הלקוח. יש מערכות טיהור אוויר אלקטרוניות ואלקטרוסטאטיות בשילוב מסנני פחם שקל להחליף, מערכות אלה מונעות גם ריח. לסובלים מאלרגיות כדאי להתאים מערכת טיהור אוויר עם יונזיטור. לסיכום, חברת תלתן שיווק וסחר מציעה ייעוץ מקצועי ומסייעת לכל לקוח עסקי, מוסדי או פרטי להתאים את מערכת טיהור האוויר המתאימה ביותר למשרד שלו.

איך כרטיס מגנטי מזרז את תהליך הקניה?

כרטיס מגנטי שומר בתוכו נתונים ולכן כאשר באים לשלם מעבירים את הכרטיס המגנטי עם הבר קוד הייחודי בקורא כרטיסים ונתוני הלקוח עולים ישירות למערכת בפני המוכר או הקופאית וכך ניתן לזרז ולייעל את הליך המכירה והלקוח זוכה להנחה המגיעה לו בהתאם לכרטיס ולשירות מהיר ויעיל יותר. למעשה, כרטיס מגנטי הוא פתרון חכם לכל עסק המנהל מועדון לקוחות או מעוניין להציע שירות מהיר ויעיל יותר ללקוחותיו. כיום ניתן למצוא כרטיסים מגנטיים בשימוש נרחב ביניהם כרטיסי אשראי, כרטיסים של מועדוני לקוחות ברשתות השיווק השונות, כרטיסי גיפט קארד, כרטיסי חיוב חד פעמיים ועוד. בכל הכרטיסים הללו יש פס מגנטי המייחד את הכרטיס ולכן כאשר המערכת מזהה את הקוד מוצגים פרטי הלקוח הרלוונטיים לתהליך המכירה והחברה חוסכת זמן, מייעלת שת קיצור התורים, חוסכת משאבים ומעניקה שירות לקוחות מתקדם ואיכותי יותר לציבור הלקוחות של העסק.

חיבור לממשק המערכת הממוחשבת בעסק

בתי עסק רבים בארץ מנפיקים כרטיס מגנטי למועדון לקוחות או כרטיסי מתנות וחיוב חד פעמיים. הכרטיס המגנטי נחשב לפתרון שיווק יעיל וכאמצעי לשמירה על נאמנות הלקוחות, לצרכי קידום ומיתוג העסק ולהגדלת המכירות. את הכרטיס המגנטי נוהגים הלקוחות לשמור בארנק, בדיוק כפי ששומרים את כרטיסי האשראי, ובבואם לשלם בקופה מעביר המוכר או המוכרת את הכרטיס בחריץ המתאים לכך והמערכת מזהה את הלקוח ומציגה את פרטיו בפני המוכר. במידה והכרטיס המגנטי שייך למועדון לקוחות תזהה המערכת את הלקוח ובעת החיוב תעניק לו את ההנחות וההטבות המגיעות לו בשל היותו חבר במועדון הלקוחות ולמעשה הלקוח זוכה לשירות יעיל מהחברה ונהנה מחברותו במועדון. כמו כן, המוכר יכול לבדוק כי פרטי הלקוח המוצגים בפניו על המסך אכן תואמים לתעודת הזהות וכי לא נעשה שימוש לרעה בכרטיס.

חיוב מהיר

כאמור, העברת הכרטיס המגנטי חוסכת זמן יקר ומאפשרת למוכר להשלים את הליך המכירה וחיוב הלקוח במהירות וביעילות והמערכת הממוחשבת מתעדכנת בנתונים ושומרת אותם לצרכי מעקב ולצרכי הסקת מסקנות של מנהלי החברה המעוניינים ללמוד על הרגלי הקנייה של הלקוחות ולהציע מבצעים מתקדמים שתורמים להגדלת המכירות והרווחיות של העסק.

 

כרטיס מועדון בכל כיס

כרטיס מועדון בכל כיס

כבר הרבה נאמר על יעילותו של הכרטיס המגנטי הקיים אצל כל אחד מאיתנו בכיס:

·         ניתן לשמור עליו מידע חסוי

·         ניתן לשלם בעזרת כרטיס אשראי בסופר

·         ניתן להטעין כרטיס מגנטי מסוג "רב קו" וליסוע בתחבורה ציבורית

·         ניתן להחתים שעות במקום העבודה עם כרטיס עובד מגנטי

·         ניתן להכנס למועדון כושר, בריכה או כל מועדון אחר

·         ניתן להזדהות אצל הרופא עם כרטיס קופת חולים מגנטי

·         ניתן להכנס לחדר במלון בעזרת מפתח שגם הוא כרטיס מגנטי

אלה רק חלק מהשימושים שניתן לעשות בכרטיסים המגנטיים. הם חוסכים לנו זמן, מונעים מאיתנו את הצורך של להסתובב עם מזומנים בכיס, מקנים לנו הנחות והטבות ועוד יתרונות רבים. הם נמצאים איתנו במשך כל היום וקשה לנו מאוד להסתדר בלעדיהם.

 

הדפסת כרטיסים מגנטיים

אם אתם עדיין קוראים כנראה שהשתכנעם לגבי היעילות של הכרטיסים המגנטיים והחלטתם שגם בית העסק שלכם זקוק לכרטיסים כאלה. יש כמה דברים שצריך לחשוב עליהם בתהליך של הדפסת כרטיסים, ובשביל זה אנחנו כאן!

1.      כמה כרטיסים אתם צריכים? אם מדובר בכרטיסי עובד או בכרטיס מועדון ללקוחות, עליכם לחשוב כמה כרטיסים תרצו להנפיק בפעם הראשונה.

2.      העיצוב- האם יש לכם לוגו או עיצוב אחר מוכן עבור הכרטיס? יתכן שתרצו להעזר בגרפיקאים מקצועיים, וגם בזה נוכל לעזור לכם.

3.      האם אתם זקוקים להדפסת תמונה על גבי הכרטיס? חשבו עד כמה משמעותי עבורכם זיהוי הלקוח בעזרת התמונה שלו.

4.      כרטיס מועדון שקוף- הטרנד החם ביותר כרגע בתחום של כרטיסי מועדון זה כרטיסים שקופים. המראה של הכרטיס השקוף הוא מיוחד, אז תחשבו אם הוא מתאים לכם.

5.      מכונת הדפסת כרטיסים- בבתי עסק רבים יש מכונה להדפסת כרטיסים שניתן להדפיס בה באופן מהיר ויעיל מבלי שהלקוח (או העובד החדש) יצטרך לחכות שבועיים לקבלת הכרטיס שלו.

 

אז אל תהססו ואל תתלבטו יותר מדי- פשוט צאו לדרך ותתחילו להדפיס כרטיסי מועדון מגנטיים גם לעסק שלכם. מהר מאוד תגלו כמה זה פשוט לצרף לקוחות למועדון הלקוחות שלכם! ליצירת קשר ולהנפקת כרטיסים של תג נאור כנסו לאתר כבר היום!

קידום מכירות: מוצרי פרסום

קידום מכירות: מוצרי פרסום

טכניקות קידום מכירות נועדו בין היתר על מנת לקדם את המותג. המונח עצמו מתאר מהלכי שיווק משלימים כמו קידום מכירות (הפצת מוצרי פרסום לדוגמא) ויחסי ציבור. משרדי פרסום רבים וחברות הפקה מדווחים כי הפעלת דוכן עם מוצרי פרסום מסייע לחיזוק המסרים השיווקיים והפרסומיים. פעולות עמו משלוח מתנה לחג, הרמת כנסים, והפצת מוצרי קד"מ הם חלק ממכלול שלם של פעילויות שיווק. פעילות קידום מכירות מתאימה להשלמת הפניה הפרסומית והשיווקית. בצורה זו מתאפשר להגיע לקהל צרכנים רחב יותר.

כיצד מפעילים קד"מ?

·        מתן חסויות לאירועים אן אחת הדרכים לבצע קד"מ בצורה טובה. מותגי ענק בינלאומיים ועולמיים שואפים להעניק חסויות לאירועים גדולים כמו פסטיבלים, אירועי ספורט וכדומה. לדוגמא כפר המוזיקה של קוקה קולה, red bull flugtag  ועוד.

·        חלוקה של מוצרי פרסום מסוגים שונים כמו למשל חוברות, מנשרים, תוכניות, טעים, חולצות, סיכות, עטים, דגלים ועוד ועוד. ישנם דוכנים נייחים או רכב או עגלה ניידים.

·        דיוור ישיר אידאלי במקרה של משלוח מתנות לחגים כמו קופונים או למשל קטלוגים.

·        ניתן לחזק את המשיכה למסר באמצעות אומנים שונים כמו להטוטנים וליצנים בפעילות מכירות או באירועי השקה מסוגים שונים.

·        הכנסה של תכנים שיווקיים לתוכניות, שאינם כרוכים בתשלום עבור חלל פרסומי.

·        תעמולה פנים ארגונית נועדה להטמיע מסרים ולעודד אנרגיות חיוביות בקרב העובדים.

כיצד להפיץ מוצרי פרסום?

פעילות שיווקית בנקודות המכירה מסייעת להגביר שיעורי מכירה או להעצים רמות של מודעות למוצר או למותג. פעילות קידום מכירות יכולה להיות חלוקה של מתנות לחג או מתן מוצרי פרסום הממותגים בהתאם למוצרי החברה. דרך נוספת מאפשרת לעשות זאת היא מתן ערכות התנסות, טעימות, או מוצרי בסיס. הצבה של דוכן ודיילים בנקודת המכירה מסוגלת לסייע רבות בחשיפה שלהם בפני קו המוצרים השלם של החברה.

העצמת החוויה

תכנון איכותי של אירוע השקה המשלב חלוקה של מוצרי פרסום, מחייב בחירה של דיילים ודיילות המסוגלים לעורר התלהבות במוצר ובתכונותיו. המסר הפרסומי מועבר לצרכנים בצורה טובה יורת במידה והוא מועבר בצורה נעימה המעודדת התנסות ומעידה על שימוש בעל השפעות חיוביות. ניתן להשתמש במוזיקה ובתפאורה מיוחדת ולהגדיל את השיח והמיצוב של המותג בפני הקהל. אווירת קרנבל מסייעת רבות בחשיפה של מוצרי הפרסום בפני עוד ועוד צרכנים.

מוצרי פרסום אהובים

ניתן לחלק ללקוחות או לעובדים מוצרי פרסום ממבחר רב. ניתן להשיג כל סוג של פריט, ובכל עלות שהיא כדי שיהווה מתנה מועדפת עבור הלקוחות. עטים, חולצות, כובעים ומחברות הם ממוצרי קידום מכירות המועדפים ביותר. כל דבר ניתן למתג כדי שיכיל את הלוגו, הסלוגן או את המסר המסוים. חשוב לזכור שהמוצר צריך לענות על צרכים מסוימים ושיהיה לו שימוש. מתנה ללקוח, יקרה ככול שתהיה, לא תסייע במידה ולא יהיה לה שימוש. בדיוק כמו מוצרי פרסום כאבן שאין לה הופכין.