חנויות פרחים פתח תקווה

לא משנה באיזה גיל, באיזו תעסוקה או באיזה מצב בחיים, כל אחד אוהב לקבל משלוח של פרחים, באופן בלתי צפוי, בעיקר כאשר בדיוק באותו הרגע שהמשלוח מגיע הוא נמצא בחברת אנשים אחרים, שמיד שואלים ומתעניינים מדוע התקבל הזר ואז ישנו שיתוף של אנשים נוספים בשמחה או בציון דרך חשוב. זר פרחים, גם אם הוא קטן, תמיד יהיה צבעוני, ריחני, מרענן ועשיר ואי אפשר יהיה להתעלם ממנו או להישאר אדישים אליו. חנויות פרחים פתח תקווה, או בכל מקום אחר, בעצם, יידעו בדיוק איך להכין את הזר המושלם עבור כל לקוח, מפני שישנם סוגים רבים לבחור מהם ולהרכיב את הזר המבוקש.

כמו בכל תחום אחר, גם התחום של פרחים פתח תקווה (או בכל חנות פרחים אחרת בכל רחבי הארץ) הוא עשיר ועצום במגוון והמבחר שלו. כל לקוח יכול להחליט ולבחור לבד איך הוא רוצה להרכיב את הזר שהוא מעוניין לשלוח. הוא יכול לבחור בדיוק אילו סוגים של פרחים, אילו צבעים וכמובן כמות הפרחים שמהם יורכב הזר. עובד חנות הפרחים יוכל לעזור ולייעץ, לתת מידע אודות הפרחים ואיך כדאי  למקבל הזר לשמור על הזר על מנת שיאריך ימים ככל האפשר. אחרי סיום הכנת הזר ושזירת הפרחים יוכל עובד החנות לתת את המחיר. כאשר הזר נבחר אישית אין ספק שהוא מושקע יותר ויוערך הרבה יותר.

מה עוד עושות חנויות פרחים פתח תקווה

בשנים האחרונות ניתן להיות עדים לתופעה שהולכת ומתרחבת שבה ניתן להבחין שחנויות פרחים רבות אינן מציעות למכירה אך ורק משלוחים של זרי פרחים אלא גם של אביזרים משלימים ונלווים אחרים שמתאימים לאותו הצורך שלשמו נשלח זר הפרחים – הבעת הוקרה והערכה, השתתפות בשמחה בשל אירוע משמח או הפגנת הזדהות במקרים מסוימים. כך או אחרת, משלוחים של פרחים פתח תקווה הם עדיין האפשרות המובילה בפופולאריות שלה, גם אם משלבים גם דברים אחרים – חפיסת שוקולד, בלון או בובה קטנים או אפילו בקבוק יין, כרית או מתנה אחרת שמתאימים למקבל הזר.

שירותים ניידים לכל אירוע

שירותים ניידים לכל אירוע

השכרת שירותים ניידים היא דבר שימושי בכל כך הרבה תחומים. לאירועים בשטח, לטיולים, לאתרי בנייה ועוד ועוד. המגוון של הדגמים הוא רחב וכולל: תאי שירותים פשוטים כמו אלו המוכרים מאתרי בנייה, קרונות שירותים מפוארים עם כמה תאים וגם כיורים ומראה ממש כמו בבית מלון, שירותים המותאמים לנכים, שירותים לכוננות חירום ועוד.

המאמר שלפניכם מציג נקודות חשובות שכדאי שתבררו לגבי השכרת שירותים ניידים לאירוע הבא שלכם:


מהם סוגי השירותים הניידים אותם ניתן לשכור?

כמה שירותים צריך לקבוצה של 100 איש?

כמה עולה שכירות של קרון שירותים מפואר ליום אחד?

האם ניתן למצוא שירותים ניידים דרך האינטרנט?

מהו הזמן המינימלי להשכרת שירותים ניידים: האם ניתן להשכיר לתקופה של יום, שבוע, או יותר?

מהו הזמן המקסימלי להכרת שירותים ניידים: האם אפשר להשכיר שירותים לתקופה של יותר משנה?

מהי התחזוקה הקבועה שצריך לתת לשירותים ניידים?

האם יש אופציה לליסינג של שירותים ניידים?

האם השירותים הניידים מותאמים גם לילדים?

איך השירותים מגיעים למקום האירוע? האם יש צורך במשאית עם מנוף?

מי מספק נייר טואלט, מגבות וסבון לשירותים במקום האירוע?

 

 לכל אחת מהשאלות הנ"ל תוכלו לקבל מענה אצל חברת

 V.I.PURE

המשווקת את המגוון הרחב ביותר של שירותים ניידים בארץ. לכל אירוע, הופעה בחוץ, הפנינג, שוק או יריד תוכלו למצוא קרון שירותים שמתאים בדיוק למספר האנשים, לסוג האירוע ולתקציב העומד לרשותכם. אז תתחילו לחשוב מראש והזמינו שירותים ניידים שנמצאים אתכם בכל מקום ובכל זמן!

מסיבת פיג'מות

מסיבת חזרה לבית הספר

החזרה לספסל הלימודים בתחילת השנה כוללת הכנות מרובות. יש ילדים שנהנים מאוד מקניית ילקוט חדש, קלמר וכל הציוד הנלווה, ובנוסף אפילו מבקשים לעטוף בעצמם את הספרים החדשים בעטיפות צבעוניות ועליזות. לעומת זאת, יש ילדים שאינם מתרגשים כלל לקראת החזרה לכיתה ופגישת החברים. לעיתים ילדים אלו מרגישים חרדה בעקבות מקרה ספציפי שארע בשנה הקודמת, או שהם מתביישים כי הם נכנסים בשנה זו לבית ספר חדש ואינם מכירים אף ילד בכיתה.

איך לעזור לילד שלי

התפקיד שלך בתור הורה הוא להקל על הילד כמה שיותר. מורים חדשים, כיתות שונות, שיעורים קשים יותר בכל שנה, כל אלה יכולים לגרום למתח וחרדה ואתם ההורים צריכים להיות מודעים לכך. אז כמובן שסבלנות היא מילת המפתח בהסתגלות למקום חדש, אבל יש לנו רעיון מקורי שעלול לקצר את התהליך ולעזור לילד שלכם להכנס לכיתה עם חיוך כבר בבוקר הראשון.

מסיבה- להכיר חברים

למסיבת חזרה לבית הספר יש מספר מטרות:

  1. לגרום לילד שלך להכיר את הילדים החדשים בכיתה וכך להתחיל את השנה כבר עם כמה חברים.
  2. לעזור לילד שלך להיות מקובל- אם החברים רואים שהבית שלכם פתוח וכייפי, הם ימשיכו לבקר גם במהלך השנה.
  3. מסיבה כזו תגרום לילד שלכם לראות כמה כיף אפשר לעשות בבית, וכך הם לא יחפשו להשתולל מחוץ לבית…

מסיבה- איזו?

מסיבות פיג 'מות הן תמיד מוצלחות! ובכן … לפחות מנקודת המבט של הילדים. אם לא אכפת לך לאבד כמה שעות של שינה, מסיבת פיג'מות זה הבחירה האידיאלית. תכננו יחד עם ילדכם ערב שכולל ארוחת ערב (שהילדים יכינו בעצמם. פירוט בהמשך), משחק חברה אחד או שניים, DVD  פופולרי וכמובן גם מלחמת כריות מסורתית. זכרו לתת לידים מרחב לשחק ולהנות, ולא לבוא לבדוק כל רגע מה הם עושים.

מה מכינים לאכול?

לא צריך ציוד למאפיות או תנור תעשייתי כדי להכין עם קבוצת ילדים ארוחת ערב. אם הילדים מבשלים בעצמם, פיצה היא האופציה המושלמת. קנו תבניות אישיות (חד פעמיות) והכינו מראש את הבצק, הרוטב והתוספות לבחירה. כשהפיצה בתנור, זה הזמן למשחק חברה קצר שיעביר את זמן ההמתנה מהר (זכרו שלילדים אין הרבה סבלנות והם לא מבינים למה צריך לחכות רבע שעה לפיצה!)

אחרי ארוחת הערב אפשר להכין עוגיות עם הילדים. שימו על השולחן כלים כמו מערוך, כוס, מזלג, שבלונות, סירופ שוקולד, סוכריות לקישוט ועדשים- ותנו לילדים לרוץ עם הדמיון וליצור את העוגיות שהם רוצים. אפשר גם לקנות מכונה לעוגיות המיועדת לילדים ולתת לכל ילד הזדמנות לבחור את הצורה שהוא רוצה.

כמה כללים

אחרי שהמטבח הפך למיני קונדיטוריה, קבעו כמה כללים לקראת הלילה. כדאי לדאוג שכולם יסדרו את המטבח ביחד, אחר כך יראו את הDVD, ולאחריו לא חייבים ללכת לישון, אך אין לצאת מהחדר שהוגדר לשינה (לא משנה אם מדובר בחדר שינה או בסלון). כיוון שיש סיכוי שהילדים לא ישנו עד שעה מאוד מאוחרת, קבעו את המסיבה לפחות כמה ימים לפני תחילת שנת הלימודים כדי שיהיה להם לילה או שניים נוספים להשלים את שעות השינה.

שירותים בטבע – כימיה פשוטה

השירותים הכימיים הם תאי בתי שימוש שאינם מחוברים למערכת ביוב או תשתיות מים. לכן ניתן למקמם בכל מקום בטבע. בשירותים מסוג זה לא קיים מיכל הדחה, במקום זאת קיים בכל תא מיכל גדול, בתוכו חומרים כימיים המפרקים את ההפרשות השונות. תפקידו של החומר הכימי , לשמור על הניקיון ההיגיינה והסטריליות. החומר מבשם את התא בכדי למנוע ריחות לא נעימים. מידי כמה ימים מנקים יסודית את התא על- ידי שאיבת החומר והזרמה של חומר חיטוי חדש.

היכן נהוג להשתמש בשירותים הכימיים

נהוג להשתמש בשירותים כימיים ניידים כאשר מתקהל ציבור רב במקום מסוים בטבע, בו לא קיימים שירותים ציבוריים ואין תשתית מים מסודרת. בדרך כלל תראו את השירותים הללו בהופעות גדולות כמו בפארק הירקון, בהפגנות מאורגנות, במסיבות טבע ובפסטיבלים. קיימים גם שירותים קבועים בעיקר בתחבורה ציבורית אוטובוסים ורכבות או במטוסים, במקרה זה משולבת מערכת יניקה שאוספת מהר יותר את הצרכים.

הטכנולוגיה של השירותים

היום כאשר אתה מפיק אירוע, לא עומדת בפנייך אפשרות אחת, קיים סוג נוסף של שירותים ניידים שהם לא כימיים ואינם צרכים חיבור למערכת ביוב. השירותים הניידים מרווחים יותר, התאים כוללים אסלה ומיכל הדחת מים המופעל על- ידי רגלית. השירותים הניידים מגיעים גם בדגם מפואר שמתאים יותר לאירועים אקסקלוסיביים חתונות או תערוכות בטבע.

מה טוב לאירוע שלך?

כמו שכבר הצגנו לכם קודם מפרטים שונים של תאי שירותים המותאמים לאירועים בטבע. לפני שאתם שוכרים תאי שירותים עליכם לוודא מספר דברים. אתם לא רוצים להוציא כסף מיותר נכון? שאלו את עצמכם מה אופי האירוע. אם מדובר בחתונה תחת כיפת השמיים לא יהיה נכון להשכיר שירותים כימיים. לא בגלל שהם לא טובים או שהם לא עושים את העבודה, אלא בגלל העובדה שאנשים נרתעים משירותים אלו. אתם לא צרכים את זה בחתונה שלכם. זה אירוע של פעם בחיים. לכן במקרה זה עדיף להשקיע יותר כסף ולשכור שירותים ניידים רגילים או מפוארים, לשיקולכם האישי.

כמות התאים

בעוד ניתן לבחור את סוג השירותים באירוע, אם נשתמש בשירותים הכימיים הסטנדרטים או בדגם המפואר יותר. לגבי מספר התאים אי אפשר להתפשר. אתה יודע בערך כמה אורחים יגיעו לאירוע שלך, בהתאם לכך תזמין תאי שירותים, על כל עשרים מוזמנים תא אחד. כמובן שגם גודל השטח מהווה גורם חשוב, זכור יש תאים בגדלים שונים, אם השטח גדול תזמין תאי שירותים מרווחים יותר, זה לא הכרחי זה פשוט נראה טוב יותר. אבל אל תתפשר בנוגע למספר התאים, אל תיתן לישראלי הטיפוסי לחכות בתור, זה לא מתאים למדינה שלנו.

בהצלחה

בחרת לעשות אירוע בטבע, זכור, יש חברות שמתמחות בהפקות האלו, אשר יכולות לעזור לך בכל הפרטים הגדולים והקטנים, מהשכרת גנראטורים ועד ניקיון השירותים. זה האירוע שלך, אתה משקיע בו הרבה מאמץ, אל תתפשר, אם צריך תגבור של עוד גנראטור על תהייה חכם בדיעבד.

אולמות ואירועים בים המלח

אולמות ואירועים בים המלח

האולמות וגני האירועים שבמלונות ים המלח מיוחדים במינם. האירוח בהם הינו חוויה בכול עונה בשנה. גופים גדולים וחברות מקיימים שנה אחר שנה את הכנסים והאירועים שלהם באחד ממלונות ים המלח. הציוד והאבזור בבתי המלון איכותי וחדיש ומתאים לביצוע מצגות, שיחות וידאו והגברה. במקים רבים משלבים את האירועים עם נופש בין לילה אחד וארוחות. כשמדובר בכנסים, הרצאות, סמינרים ואפילו חתונות אז מוצאים פתרונות אירוח והתכנסות מותאמים אישית. מומלץ לנסות גם השכרת יאכטה.

לכמה אנשים זה מתאים?

ישנם קונגרסים שמארחים מאות אנשים ואפילו אלפים. במקרים אלו יש צורך בהפקה שלמה של אירוע מלא הכול הסעדה, לינה, וקהלת פנים מכובדת. חלקם של אולמות האירועים בים המלח מתאימים לאירוח של אלף משתתפים. במקרים אחרים ניתן לשלב מספר אולמות וליצור יחד הרצאות וחללים נפרדים. סמינרים וימי עיון מטבעם דורשים כיתות אינטימיות יותר ולכן מתאימים לחדרי ישיבות של 12-20 משתתפים. מלונות רבים מציעים אולמות ל300 מוזמנים ולכן זה אידאלי גם לאירועים פרטיים כמו חתונות.

הציוד האלקטרוני המתקדם

בעלי אירועים רבים צריכים ציוד נוסף האולם. ישנן מצגות שצריך להעביר, סרטים וגרפים שיש להקרין, הגברה מיוחדת, ואפילו אפשרות לשיחות וידאו עם חו"ל. המלונות הגדולים בים המלח כוללים מפרט טכני מרשים וחדשני הנותן מענה לכל צורך. בחלק מהמקרים מעמידים טכנאי במקום שיכול לסייע לתפעל את המערכות. רשת אינטרנט אל חוטית פרוסי ברחבי המלונות וקיימת גם באולמות האירועים. בזכות זאת ניתן להשתמש במחשבים ניידים כדי להעביר נתונים. תיקון מחשב נייד גם הוא שירות שניתן למצוא לו פיתרון.

טרקלין עסקים

טרקלין העסקים בכול בית מלון בים המלח מפנק ביותר. העיצוב תמיד מיוחד ונעים. ישנן מספר פינות מחשבים חדישים הכוללים תוכנות משרד טיפוסיות. בחלק מהמרכזים ישנם שירותי שיחות וידאו ואבזור מתאים. בפינת החדר מוצאים כיבוד קל המונה חטיפים, מאפים קטנים, פירות ושתיה קלה. אפשר להזמין ארוחות מחדר האוכל של המלון או מהמסעדות. בתיאום מראש אפשר לארח אנשים לחדר הישיבות הקטן. מכל עבר נשקף הנוף היפה של מלונות ים המלח. עיתונים יומיים מוגשים בכול בוקר. שירותי משרד שונים מזכירות זמינים גם הם. שילוב נפלא בין חופשה מפנקת ועבודה.

לובי מעוצב היטב

עוד בכניסה לאולמות האירועים ניתן לערוך קבלת פנים בלובי המלון. אפשר לתת לאורחים את הפתקים אודות סידור הישיבה. אפשר גם להקים דוכנים ולחלק חומרים כמו קלסרים, שקופיות, דיסקים, תגיות, שרוכים וכיוצא בזה. הארגון של מלונות ים המלח נפלא ורואים שיש הקפדה על כללים וסטנדרטים גבוהים. החברות הגדולות במשק מארחות כנסים והתכנסויות בינלאומיות על רק אחד האיזורים המיוחדים בישראל.

מנות עסקיות

מנות עסקיות זמינות לרוב במסעדות שבבית המלון. ניתן לשלב כיבוד קל במהלך ההרצאות. במקרים נוספים אפשר להסעיד את המשתתפים בחדרי האוכל שבאחד מתוך המגוון הגדול הזמין במלונות ים המלח.