כמה עולה אבטחת בתי מלון?

פתרונות אבטחה לבתי מלון דורשים היערכות מקצועית ברמה גבוהה ותפקיד חברת האבטחה לספק מענה מהיר למגוון רחב של אירועים כגון אירועים על רקע לאומי, אירועים פליליים בשטח המלון, שמירה על הסדר בקרב הנופשים המבלים במלון וגורם מתריע. כמו כן, חברת האבטחה נדרשת לספק מענה לאכיפת החוק בשטחי הציבור הפנימיים והחיצוניים של המלון ולהוות גורם מרתיע שמעניק תחושת ביטחון לקהל הנופשים מהארץ ומחו"ל. ידוע כי מחיר האבטחה גובה מחיר כבד מהנופשים שמשלמים יותר על חופשות בארץ אך המציאות המורכבת בה אנו חיים וגלי האלימות והפיגועים על רקע לאומי ופלילי הולכים וגדלים ולכן אין מנוס מאבטחה מקצועית וברמה הגבוהה ביותר.

מיומנות מקצועית

אבטחת בתי מלון דורשת גיוס והכשרת צוות מיומן ומקצועי שמסוגל לתת מענה מהיר לכל אירוע בשטח המלון וסביבתו. לא ניתן להסתפק במציאות של היום במאבטח אחד שעומד בכניסה ולכן ניתן לראות בבתי המלון צוות מאבטחים גדול העובד במשמרות ומספק מענה אבטחה מקצועי, אפקטיבי, מהיר ויעיל לאורך כל שעות היום, ולאורך כל ימות השנה. לכן, חשוב לפנות לחברת אבטחה מקצועית ומנוסה באבטחת בתי מלון כמו קבוצת T&M המציעה שירותי אבטחה למוסדות, לחברות תעשייה, לקניונים, לבתי מלון, למוסדות חינוך ועוד. חטיבת האבטחה של קבוצת T&M מציעה פתרונות אבטחה מתקדמים לאחר אפיון הלקוח ובמקרה של אבטחת בתי המלון מציעה החברה צוות מתוגבר הכולל מאבטחים, שומרים, סיירים ומנהלי אבטחה מיומנים. לפני תחילת האבטחה מגיע צוות מיומן ומנוסה באבטחת בתי מלון כדי לבדוק את המקום ולזהות את צרכי האבטחה על מנת לספק נופשים ביטחון מוחלט, להוות גורם מרתיע ולספק מענה מהיר לכל בעיה או אירוע העלולים להתרחש בשטחי המלון.

מחיר משתנה בהתאם לצרכי האבטחה

המחיר לאבטחת בתי מלון אינו זול ונקבע רק לאחר אפיון צרכי הלקוח ובדיקה מדוקדקת על ידי מומחי אבטחה מטעם החברה. לכן, חשוב לפנות לחטיבת האבטחה של קבוצת T&M ולקבל מענה מקצועי. כאמור, המחיר נקבע לאחר הבנת צרכי הלקוח, בדיקות שטח, זיהוי צרכי האבטחה והתאמת הצוות הנדרש ופתרונות המיגון והאבטחה הנדרשים לאבטחה אפקטיבית של בית המלון.

האם ניתן לסמוך על אבטחה בקניונים?

כאשר אנו נכנסים לקניון אנו רואים מאבטחים בכניסה, מאבטחים שמסתובבים וצוות מאבטחים בפינות שונות שמעניק לנו הרגשת ביטחון ושקט נפשי. אמנם רבים מהישראלים הם יוצאי יחידות קרביות אך בחיים האזרחיים אין אנו נושאים נשק אלא אם יש לנו רישיון לכך. לכן, עלינו להסתמך של שירותי הביטחון וההגנה של המאבטחים ברשתות הקמעונאיות, במרכזי הקניות הומי האדם ובמוסדות השונים. יש אשר שואלים את עצמם האומנם ניתן לסמוך על האבטחה בקניון לכן חשוב להכיר את קבוצת אופק, אחת מהחברות המובילות בתחום שירותי אבטחה, אחזקה וניקיון. קבוצת אופק מספקת שירותי אבטחה לקניונים, למוסדות ציבור וללקוחות רבים בכל ענפי התעשייה, המסחר והבילוי. החברה מתכננת פרויקטים גדולים בתחום האבטחה והבקרה האלקטרונית וכיום היא מונה מעל 1,600 עובדים. כל עובדי האבטחה של החברה הינם יוצאי צבא ובעלי רישיון לאחזקת נשק, כולם עוברים הכשרות מקצועיות, קורסים, אימוני ירי מתקדמים והדרכות ספציפיות לפני הצבתם בקניונים.

נמצאים בידיים טובות

קבוצת אופק מגייסת יוצאי צבא ללא עבר פלילי ורק עובדים מאושרים על ידי משרד הפנים ומשטרת ישראל, כולם בעלי רישיון לנשק. החברה רואה חשיבות עליונה בנושאי האבטחה בקניונים ומקפידה על הכשרת המאבטחים לפני הצבתם בקניונים השונים. בנוסף, החברה מבצעת פיקוח ובקרה על ערנות המאבטחים ומקפידה לרענן נהלים, לבצע תרגולות פתע, ולהכשיר עובדים מיומנים בלבד על מנת לספק מענה מקצועי לתום האבטחה בקניונים ולספק שקט נפשי לעובדי הקניון ולמבקרים בו. צוות המאבטחים בקניון דרוך לכל אירוע, בין אם מדובר באירוע על רקע לאומי, פלילי, אסון טבע ועוד.

חשיבות מערכת האבטחה בקניונים

אם חשבתם שמערך האבטחה בקניונים נועד רק לסנן נכנסים ולבצע ביקורות כמו פתיחת תיקים ופתיחת תא המטען הרי טעות בידכם. מערך האבטחה מספק הגנה היקפית בפני פיגועים על רקע לאומני, מניעת ניסיונות פיגוע ומקרים פליליים, סינון ובקרה על הנכנסים לקניון ולחניון, שמירה כל רכוש העסקים בקניון, הענקת תחושת בטיחות והרתעה מפני מפגעים, מענה מהיר לכל אירוע וסיוע למבקרים בקניון ולעובדים ועוד. צוות המאבטחים מסייר ברחבי הקניון ומגיע לכל מקום במהירות ותוך הקפדה על נהלים ברורים ותרגולם באופן שוטף.

האם זקוקים לאזעקה לבית ולגינה ?

אין מחיר לביטחון האישי של בני המשפחה ולכן כאשר מחפשים פתרונות מיגון ואבטחה לבית ולגינה יש לבחור רק בחברה מקצועית ומובילה. מערכת אזעקה לבית מאפשרת לכם לשלוט באופן מלא על הנעשה בביתכם גם אם אתם שוהים מחוץ לבית, בעבודה, בחופשה ואפילו כאשר אתם בחו"ל. חברת b- protect הנחשבת לחברה המובילה בתחום המיגון ומערכות האזעקה לבית מציעה מגוון אפשרויות ללקוחות הפרטיים אשר מעוניינים להגן על ביטחונם האישי ושל בני משפחתם ולהגן על רכושם.

התאמת המערכת לצרכי הלקוח

חברת b- protect  מציעה ללקוחותיה הרבים מגוון אפשרויות של מערכות אזעקה ומיגון תוך התאמת המערכת לצרכי הלקוח ולדרישותיו הייחודיות. לחברה פתרונות מיגון רבים וברשותה כל הידע והניסיון הנדרש והיא מציעה מערכות אזעקה מודולאריות וכך הצוות המקצועי מתאים את המערכת לדרישות הלקוח ומאפייניו הייחודיים. יש לציין כי בשנים האחרונות חלה עלייה גדולה במספר עבירות הרכוש ואין שום מקום בטוח. בכל היישובים בארץ ישנה עלייה משמעותית בפריצות לבתים אך הנתונים מוכיחים כי בתים ממוגנים פחות נפרצים או שהגנב אינו מצליח להתמודד עם מערכת האזעקה המשוכללת ובורח במהירות מהמקום. לכן, חשוב למגן את הבית ויש לזכור כי אם יש לכם גינה פרטית הרי ניסיונות פריצה רבים נעשים דווקא מהחלק האחורי של הבית שפחות חשוף לרחוב. לכן, יש להתקין מערכת אזעקה בראייה היקפית על מנת למנוע ניסיונות פריצה ולהקשות על הגנבים.

חיבור למוקד

התקנת מערכת אזעקה עם סירנות לרוב אינה מספיקה ולכן חברת b- protect מציעה שירותי מוקד. מוקד החברה מאויש מסביב לשעון ולחברה צוותי סיירים מיומנים הפועלים במהירות בכל מקרה בו המערכת מתריעה בפני ניסיון פריצה. צוות הסיור מגיע במהירות האפשרית ולא עוזב את המקום עד שהוא מוודא כי המקום בטוח ומוגן. כמו כן, מערכת האזעקה של החברה מתריעה על כל אירוע בזמן אמת גם ללקוח וגם למוקד, כאשר אתם מקבלים הודעת טקסט או מייל ומוקד החברה מטפל במקרה במהירות וביעילות על מנת להגן על ביטחונכם, חייכם ורכושכם. לפרטים נוספים אודות מסלולי ההצטרפות ופתרונות מערכות האזעקה המתקדמים צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.