בריכת זרמים – זה טוב לכושר

אחד החסרונות הגדולים ביותר בבריכה ביתית הוא גודל הבריכה. בהתחלה הרעיון של בריכה בבית יוצר אצלנו התלהבות רבה, אך עם הזמן כשאנחנו מבינים שאי אפשר ממש לשחות בה, ובסופו של דבר היא משמשת אותנו כמו שבריכת פלסטיק משמשת ילדים קטנים, ההתלהבות יורדת ואיתה גם היקף השימוש שלנו בבריכה. כדי לפתור את הבעיה הזאת, אפשר פשוט להתקין בריכת זרמים. בריכת זרמים היא בריכה שיודעת ליצור זרם חד כיווני בעוצמות משתנות ובכך לאפשר לנו לשחות למעשה במקום.

בדיוק כמו הליכון

בדיוק כפי שפועל הליכון המאפשר לנו לחוות את חוויית הכושר של הליכה או ריצה תוך שאנחנו עומדים במקום, כך גם בריכת זרמים מאפשרת לנו לשחות מרחקים אין סופיים תוך שאנחנו למעשה שוחים במקום. הזרם יוצר התנגדות שאינה מאפשרת לנו להתקדם לאורך הבריכה, אך מאפשרת לנו לבצע תנועות מלאות של שחייה ממש כפי שהיינו עושים בבריכה אולימפית. בריכת הזרמים מאפשרת לנו למעשה לנטרל באופן מוחלט את החסרון של אורך הבריכה כמגבלה על היכולת שלנו לבצע שחיית כושר.

התאמת עוצמת הזרם

כפי שכל אדם שעושה כושר יודע, לכל אחד מאיתנו יש יכולות שונות, וכל אחד מאיתנו נמצא ברמת כושר שונה. בהתאם לכך, היינו מצפים מבריכת זרמים שתאפשר לנו להתאים את עוצמת הזרם, כך שכל אחד יוכל ליצור את ההתנגדות המתאימה למידת הכושר שלו, ואכן כך הוא המצב. בבריכת זרמים תוכלו לווסת את עוצמת זרם ההתנגדות על גבי סקאלה שלמה של עוצמות, ולקבוע את העוצמה האידיאלית עבורכם.

אין מגבלת טווח שחייה

בריכת זרמים היא גם פלטפורמה מעולה לאפשר לילד שלנו לעשות את צעדיו הראשונים במים. בתחילה אפשר להכניס אותו לבריכה מבלי להפעיל את הזרמים, ולאט לאט לחשוף אותו להתנגדות שתאפשר לו לשחות כשהוא תמיד במרחק נגיעה מן הקרקעית במקרה והוא התעייף ורוצה לעמוד. בריכת זרמים יכולה לשמש אתכם כבריכה כייפית להשתכשך במים, ובמקביל מאפשרת לכם להשתמש בה לצורך שחיית כושר עבור כל אחד מבני המשפחה ללא שום מגבלה של אורך או טווח שחייה אפשרי

לשחק כדורגל על דשא סינטטי

השימוש בדשא סינטטי במגרשי כדורגל החל בשנות השישים של המאה הקודמת בעיקר במוסדות חינוך ציבוריים, מגרשי ספורט ובתי ספר. שני מהנדסים מג'ורג'יה שבארצות הברית אשר עסקו בתחום החקלאות החלו להתעניין בפיתוח של דשא שלא יחייב השקיה ותחזוקה. לאחר חמש שנים בהן הותקן דשא סינטטי באצטדיון הבייסבול המפורסם "יוסטון אסתרום", הפך המרבד לאחד מן המבוקשים ביותר בארצות הברית וברחבי העולם כולו.

קצת היסטוריה

בשנות השישים המאוחרות של המאה העשרים הותקן לראשונה בהיכל הספורט טקסס מרבד של דשא סינטטי. מעמדו של מרבד הפלא קיבל לא מעט חיזוקים על בסיס חוות דעת חיוביות, ולאחר שתואר הדשא הסינטטי כ"ניצחון הכימיה" על ידי הניו יורק טיימס, כולם כבר ידעו כי מרבד הפלא הזה הולך להישאר איתנו שנים רבות נוספות. שישים שנה לאחר מכן ניתן להבחין בהימצאותו של הדשא הסינטטי בכמה ממגרשי הספורט המובילים והנודעים ביותר בעולם.

תחילת השימוש בדשא סינטטי במגרשי כדורגל

הדשא הסינטטי חולש כיום כמעט על כל ענפי הספורט לרבות גולף, כדורגל, בייסבול, טניס, פוטבול ועוד ענפים רבים. ניתן לומר שהדשא הסינטטי הציב סטנדרטים חדשים ואפשר לראשונה לערוך משחקים ואימונים אינטנסיביים מבלי לחשוש שמא המרקם או האחידות שלו יפגעו, וכמובן ללא תחזוקה כלל. לא בכדי החליטו בפיפ"א, התאחדות הכדורגל העולמית, להעביר את משחקי המונדיאל למגרשים בעלי דשא סינטטי. לדשא הסינטטי ישנם יתרונות רבים ומובהקים על פני אחיו, הדשא הטבעי.

שימוש מוגבר בתעשיית הספורט העולמית

סף בלטר, יושב ראש פיפ"א, הציג את החזון המהפכני שלו בתחילת המילניום על אף שהיה עליו לעמוד מול לא מעט קשיים שהציבו בפניו מעצמות הכדורגל המסורתיות. בראיון שנערך בזמנו הוא הביע את אמונתו המלאה בחזונו וטען כי הוא עתיד לחלחל לענף הרבה יותר מוקדם מהמצופה. כושר העמידות הגבוה של דשא סינטטי הפך אותו לאחד מהמוצרים המובילים ביותר בתעשיית הספורט העולמית וכיום ניתן להבחין בו בלא מעט אצטדיוני כדורגל וספורט הן במדינות מפותחות והן במתפתחות.

בלטר מחזק את דבריו וטוען כי הדשא הסינטטי לא סובל מקרחות ותחלואות ומצליח להוכיח את עצמו בכל המישורים.

פילאטיס והריון – זה הולך ביחד

היריון ללא ספק מייצג את אחת התקופות המענגות ביותר בחייה של כל אישה. נשים רבות מרגישות את הנשיות המזוקקת שלהן דווקא בתקופות הללו, למרות הקשיים הפיזיים. כל מי שרגילה לעשות אימוני פילאטיס וג'ירוטוניק ונכנסת להיריון צריכה לשאול את עצמה האם היא יכולה להמשיך לעשות תרגילי פילאטיס כמו שהייתה רגילה או שמא היא חייבת להפסיק עד לאחר הלידה? התשובה הראשונית היא כזו: לא אמורה להיות בעיה בתרגילי הפילאטיס תוך כדי היריון אך כל אחת חייבת לעשות זאת ביחד עם מדריכת הפילאטיס הקבועה שלה. ישנם תרגילים שאפשר לעשות ויש תרגילים מומלצים מאוד בזמן היריון. התייעצות עם מדריכת הפילאטיס אמורה להעלות את כל הנקודות ובכל בעצם כך מתחיל תהליך של בניית תוכנית אימונים מותאמת היריון.

ממה את צריכה להימנע בזמן היריון
פילאטיס מלא בתרגילים מאתגרים שאת לא יכולה להרשות לעצמך בזמן היריון. אם את מחליטה להמשיך ולעשות פילאטיס אז יש כמה תרגילים שכדאי לך להימנע מהם:
–        חלק מתרגילי הפילאטיס מבוססים על פיתולים שאמורים ליצור אפקט של סחיטת רעלים ממקומות רבים בגוף. פיתול רחב טווח מדי יכול לנתק את השלייה.
–        אין שום סיבה לבצע תרגילי כפיפות בטן. תרגיל מתיחת הבטן עלולים לבקע את השריר הקשור לכך והדבר יכול ליצור נזק גדול מדי.-        עד לשבוע ה-34 עוד אפשר לשכב על הגב ולבצע תרגילים. לאחר מכך כבר יכול להיווצר לחץ על וריד שימנע מזרימת הדם להגיע לעובר.
לעומת זאת, מה יתרום להיריון שלך
אם התרגילים שאת צריכה להימנע מהם מפחידים מעט, כאן המקום להפוך את התקליט ולהציג תמונה חיובית יותר. להלן מספר תרגילים שדווקא יעזרו לך עם הלידה המתקרבת:
–        תרגילים שמאריכים את הגב התחתון עוזרים לתמיכה טובה יותר של הבטן והעובר בזמן עמידה. כך את יכולה להימנע מאחת הבעיות הגדולות ביותר של נשים הריוניות – כאבי גב.
–        תרגילים המניעים את האגן וחיזוק האזור, גם מפרקי הירך, מחזקים את רצפת האגן ויוצרים קרקע נוחה יותר ללידה. האזור הזה הוא החשוב ביותר בזמן הלידה משום שהוא צריך להחזיק את כל ההליך האינטנסיבי המתקיים.
תרגילי הפילאטיס מחייבים אותך להיות מודעת לכל
פילאטיס צריך לדעת לעשות ועם הזמן התרגילים הופכים להיות קלים יותר, לא משום רמת הקושי שלהם אלא משום התרגול וההרגלים. שני אלמנטים מאוד חשובים לתרגול הפילאטיס הם מודעות ונשימה. עם המודעות כל אחת חייבת להקשיב לגוף ולהיות מודעת בדיוק לצרכים וליכולות שלו. הנשימה היא פעולה חשובה מאין כמותה כאשר מבצעים את פילאטיס בזמן היריון ובכלל, אך בתקופת ההיריון יש להפעיל את רצפת האגן נכון ועם הנשימה לדבר יש קשר מאוד אדוק לדרך שבה הלידה תתרחש. אם הרצון הוא למזער נזקים ולהימנע מכירורגיה מיותרת, תרגילי פילאטיס בזמן ההיריון תורמים לכך.

 

פילאטיס לבריאות הגוף

פילאטיס לבריאות הגוף

מחקרים ממדעיים מוכיחים כל פעם מחדש את התרומה הטובה של פילאטיס לבריאות. המגוון הגדול של התרגילים הקיימים יותר רמות קושי שונות של אימון. ההתאמה לכל מתאמן בנפרד הופכת את האימון לאידאלי עבור ספורטאים, רקדנים, צעירים ומבוגרים. פילאטיס שימש לראשונה לשיקום מוגבלים ופצועים ממלחמת העולם הראשונה, בהמשך הטכניקה שודרגה בניו יורק והפכה לאהובה במיוחד על רקדנים וספורטאים.
אימון שלא מזיק
לפני שמתחילים להסתער על התרגילים, חשוב לדעת שיש עוד יתרון טוב במיוחד של פילאטיס על פני טכניקות אימון נוספות. השיעור לא יוצר עומסים על הגוף ולכן לא מזיק לעמוד השדרה ולמפרקים. עצם העובדה שלא משלבים אירובי באימונים כבר שומר מפני זעזועים למפרקים ולשרירים. כשמבצעים את התרגילים בצורה הנכונה ומקפידים על כל עקרונות הפילאטיס, אין שום סיבה להיפצע או לשחוק את הגוף והשרירים.
עקרונות הפילאטיס
לשיטה אותה המציא ג'וזף בגרמניה של אמצע המאה ישנם מספר עקרונות בסיס המהווים את תשתית לכל האימונים, המכשירים, האביזרים והתרגילים. חשוב להקפיד עליהם בכול רגע באימון ובזכות כך ליצור אימון מוצלח.
·         נשימה – קריטי לנשום בצורה נכונה במהלך התרגילים. יש לשאוף את האוויר עד שממלאים את הריאות. כשמשחררים את התנועה יש לנשוף ולרוקן את הריאות לחלוטין עד לרגע סיום התנועה.
·         ריכוז – יש לשלוט במידת הביצוע של התרגיל ולוודא שאתם שומרים על תנועה נכונה.
·         מרכז – שרירי הליבה הם הבסיס לאימון טוב. הקפידו לכווץ את שרירי הבטן ולהחזיק אותם. הבטן היא מרכז הכוח הפועל.
·         איזון – שמירה על איזון היא חשובה. נוטעים את כפות הרגליים ומניחים את כל כף הרגל על פני המזרן. הרפו את הכתפיים והאריכו את הצוואר.
·         קואורדינציה – קואורדינציה היא מיומנות נרכשת. חשוב להקפיד ולפתחת את המודעות לתנועות הרמוניות המניעות את השרירים בצורה נכונה. עידון בתנועה הוא המפתח לעשייה נכונה.
·         שטף – התנועות שמבצעים בתרגילים צריכות להיות בקצב מסוים, בשטף ובזרימה. אין לבצע תנועות פתאומיות, חדות וקופצניות. נצלו את טווח התנועה.
·         הרפיה – יש לשמור על השרירים במצב ביניים שבין כיווץ ורפיון. יש לבצע את התרגילים ברוגע ונינוחות. עם הזמן, ככול שלומדים את הטכניקה, ניתן להוסיף עומס על האימון. ·         סיבולת – סיבולת מתפתחת ככול שממשיכים להתמיד באימונים. להתמיד בשיעורים
ישנן הרבה מאוד סיבות למה כדאי להתמיד בשיעורים ובחוג. השרירים מתארכים והופכים לחטובים יותר, מלבד שרירי הליבה שמתחזקים, שרירים נוספים מתחילים לבלוט לעין כמו הבטן, האגן, הישבן, הזרועות והירכיים. עמוד השדרה קפיצי ומסוגל לעמוד בעומסים גדולים יותר. היציבה טובה יותר ואיתה גם שיווי המשקל והקואורדינציה. אחרי כל אימון אנרגיה חיובית מורגשת בגוף וממלא אותו. מרגישים חיבור טוב יותר בין הגוף והנפש. המתחים יורדים, חשים פחות עצבניים והמורל עולה. טווח התנועה של הגוף גדל. כבר לאחר חודשיים של אימון מרגישים שונה וגן הגוף נראה אחר. אפשר ליהנות מאוד מפילאטיס.

רופא שיניים מנוסה

רופא שיניים מנוסה

כשצריכים ללכת ל רופא שיניים, מומלץ בדוק היטב איזה רופא שיניים הוא מנוסה ומומלץ. אתרי אינטרנט ופורומים רבים מהווים מדריך המכיל מידע רב על רופא שינים בתל אביב, ברמת גן, או על כל רופא שיניים אחר. כשלומדים רפואת שיניים, בבית ספר לרפואה בארץ או במוסד ללימודים גבוהים מוכר בחו"ל, חשוב עדיין לרכוש ניסיון טרם התחלת עבודה כרופא. מסיבה זו גם לאחר הלימודים על הבוגרים לשמש כסטאג'רים (מתמחים) בבתי חולים, במרפאות קהילתיות, בקליניקות, במרפאות שיניים וכו'. רק לאחר השלמת מכסת שעות גדולה מוענק רישיון הרפואה.

להימנע אכילת ממתקים הפוגעים בשיניים

רבים מהסובלים מבעיות שיניים ומכאבי חניכיים היו יכולים למנוע את התופת במידה היו נמנעים מאכילת מוצרים בעלי סוכר. ממתקים, סוכריות, מסטיקים, קולה, עוגות ועוד. במידה וכן אוכלים מזון מסוכר, חשוב לשטוף את הפה ולצחצח את השיניים. לפעולה זו מספר יתרונות, הראשון הוא פשוט ניקיון של הפה ומניעה שהסוכר יצור חורים בשיניים. היתרון השני הוא מניעת עששת הנגרמת לאחר ארוחה. עששת הינה רמה של החומציות בפה ויש צורך לשטוף את הפה על מנת למנוע היווצרות עששת. בכול יום אפשר לקבל מידע רב יותר אצל רופא שיניים.

חשיבות השימוש בחוט דנטאלי

השימוש בחוט דנטאלי נועד לחלץ מבין החלל שבין השיניים שאריות מזון. גם כשמצחצחים שיניים עדיין נשארות שאריות בחלל הפה שאין להוציאם אפילו באמצעות שתיפה של הפה. חוט דנטלי מומלץ על ידי כל רופא שיניים או שיננית ואף הכרחי לשמירה על שיניים בריאות. מברשת שיניים גם היא פריט שנועד לנקות את השיניים ולמנוע הצטברות של שאריות על השיניים, אך לא עושה את העבודה כמו חוד דנטאלי לניקיון בין השיניים. רפואת השיניים החלה להמליץ על שימוש בחוט דנטאלי רק לפני מספר עשורים ומאז כולם נהנים משיניים בריאות.

מניעת עששת

על מנת למנוע עששת יש לשתות מים ללא סוכר לאחר הארוחה. אפשרות נוספת היא ללעוס משהו ללא סוכר. מומלץ להמעיט באכילת דברים מתוקים כדי למנוע נזקים נוספים. עששת נובעת מעליה ברמת החומציות בפה ויש להחזירה למצב בו הייתה קודם. למנוע עששת זה חשוב כשמדברים על בריאות השיניים. אפשר למנוע נזקים רבים ולהמעיט בביקורים במרפאת השיניים. רופא שיניים טוב הוא רופא שיניים שדואג שהמטופלים יבוא כמה שפחות למרפאה.

ביקור אצל שיננית

טיפול שיניים של שיננית חשוב על מנת לשמור על פה לבן ובריא. כל רופא שיניים ממליץ על ביקור תקופתי אצל השיננית. מה שעושה השיננית זה לנקות את האבנית והפלאק מהשיניים. הצטברות של לכלוך על השיניים עתידות לגרום לכאבי חניכיים ואף לדלקת חניכיים. לא לסמוך הל הטיפול ולבנות על כך שהביקור במרפאה יציל את המצב, אלא חשוב לשמור על הכללים עליהם ממליצים רופאי השיניים. לא לשכוח ששיניים הן לא איבר שמתחדש והן נוטות להיפגם במידה ולא משקיעים בטיפול שיניים לעיתים קרובות.

משחת שיניים

כשמצחצחים שיניים, חשוב לבחור משחת שיניים איכותית המנקה את השן ומותיר השכבה שמגיעה על השיניים. ישנן משחות שיניים שכוללות גם משחת שיניים וגם מי פה בתכשיר אחד. לא מומלץ לבחור משחה שכזו כיוון שהמוצר לוקה באיכות. כשבוחרים משחת שיניים שלא תבייש את רופא השיניים שלכם חשוב לשים לב שלא נערכו בה ניסויים על בעלי חיים. שאלו כל רופא שיניים!

 

יוגה פילאטיס

יוגה פילאטיס

פילאטיס ויוגה שניהם דומים בכל ששניהם מספקים לגוף דרכים להתמודד עם הלחץ והשגרה. פילאטיס נועד כדי לחזק את השרירים ואת חוט המחשבה. יכולת הריכוז גם היא משתפרת בזכות הפילאטיס. הפילאטיס מבוסס על מתיחה של השרירים והגידים. נשימה נכונה ותרגילי גמישות. ישנם מכוני פילאטיס בתל אביב וגם מכון פילאטיס ברמת גן עם מגוון רחב של מכשירי פילאטיס.

אימוני פילאטיס משלבים מאמץ פיזי אך תוך כדי מרגיעים את הגוף. מומלץ לבדוק אחר תרגילי פילאטיס באינטרנט. ישנם פורומים שיש בהם מידע ומאמרים בדבר מדריך ומלמד על אימונים חדשים. תגובות הגולשים, טיפים והמלצות גם הם חשובים למתאמן כשמדובר באימון חדש. תוכניות האימונים אחידות לכולם.

פילאטיס בתל אביב מציע מגוון רחב של קבוצות ואימונים. ישנם קבוצות פילאטיס למתחיליפ, פילאטיס למתקדמים ופילאטיס לוותיקים. כל אחד יכול למצוא לעצמו את אימוני הפילאטיס האהובים עליו. מומלץ לנסות את אימוני הפילאטיס, לראות אם אוהבים או שפחות מתחברים לזה ואז להירשם. אפשר ללכת לכמה שיעורי ניסיון או לרכוש כרטיסייה. פילאטיס טוב עוש החשק שכול החיים נתאמן בפילאטיס.   

תרגילי פילאטיס

תרגילי פילאטיס

פילאטיס משלב שמירה על הגוף והנפש. ישנם תרגילי פילאטיס ששומרים על הבריאות ודואגים שהשרירים יהיו גמישים ועמידים בפני פעילות גופנית מאומצת. אפשר לשלב יוגה ופילאטיס יחד (יוגפילאטיס) באימון אחד וכך ליצור חוייה שונה ולקחת את היתרונות משניהם. הפילאטיס משפר את הריכוז והמחשבה ומאפשר שינה עמוקה יותר ללא הפרעות.

מומחים ורופאים מאשרים כי תרגילי פילאטיס אינם שוחקים את השרירים וכי אפשר להתאמן בכל יום במכון פילאטיס. אי אפשר להתאמן יותר מדי בפילאטיס, אפשר ואפילו מומלץ להתאמן כל יום 7 ימים בשבוע. ניתן לבוא לאימון אחרי העבודה, לפני העבודה ולעשות את התרגילים בקלילות ובפשטות. כשבודקים את התועלת של הפילאטיס לאורך זמן רואים שינוי משמעותי בשיפור יכולת הריכוז, במנוחה, ובאנרגיות של הגוף.

פורום פילאטיס מכיל חדשות על פילאטיס ומביא מידע שמדריך ומלמד על מכוני פילאטיס ותרגילי פילאטיס. תגובות הגולשים עם המלצות וטיפים עוזרים בבכירת פילאטיס ברמת גן או מכון פילאטיס בתל אביב. הרבה פעמים נרשמים עם חבר קרוב והולכים יחד לאימונים. ישנם מכשירי פילאטיס שמשדרגים כל אימון. כמה טוב לחזור הביתה אחרי אימון פילאטיס.

פילאטיס

פילאטיס

פילאטיס מועיל לבריאות ולגוף. חשוב להתאמן ולשמור על הגוף חטוב ומלא אנרגיות. הפילאטיס נולד בגרמניה של המאה ה19 ונועד כדי לשפר את טכניקות הנשימה והיציבות. רבים מספרים כי הם חשים רגועים יותר לאחר אימון פילאטיס. בדומה ליוגה, גם אימוני כושר ופילאטיס נועדו כדי ליצור איזון נפשי ופיזי גדולים יותר.

חשוב לשמור על הבריאות והכושר וזה כולל מעבר לאימוני פילאטיס עצמם גם שינה טובה, אכילה מאוזנת, ושקט נפשי. ישנם מכוני פילאטיס בהם אפשר להתאמן בכל יו ובכול שעה. ישנם מכוני פילאטיס בתל אביב או פילאטיס ברמת גן המספקים מענה לקבוצות גדולות יותר. אפשר להתאמן בפילאטיס לבד אך רצוי שיהיה מדריך פילאטיס שיכוון ויעזור להשלים את התנועות בצורה הטובה ביותר.

פילאטיס הוא דוגמא טובה, אפשר לבדוק באינטרנט מדריכים של בריאות וכושר ולמצוא שם תרגילי פילאטיס טובים לבית ולחצר. המלצות הגולשים על מכוני פילאטיס וטיפים יעזורו למצוא את מכון הפילאטיס הטוב ביותר בשבילכם. בין אם את גרה בתל אביב, אז אפשר למצוא מכוני פילאטיס בתל אביב בשפע. וגם אם אתה גר ברמת גן, גם שם יש מכוני פילאטיס.

פילאטיס ברמת גן -הוא הכי קרוב לבית?

האם אתם מחפשים סטודיו פרטי לפילאטיס ברמת גן? האם אתן תושבות רמת גן ומחפשות סטודיו לפילאטיס קרוב לבית? ובכן, רשת D&A לפילאטיס הוקמה כבר בשנת 2004 על ידי שתי אחיות תאומות, שתיהן בוגרות תואר ראשון בהצטיינות בתחום החינוך הגופני במכון וינגייט. שתי האחיות, דקלה וענת התמחו בטיפוח יציבה ומשם הדרך הייתה קצרה לענף הפילאטיס שהיה אז בחיתוליו בארץ. שתי האחיות החליטו שוב לא להתרחק אחת מהשנייה וסיימו בהצטיינות את ההכשרה לפילאטיס והביאו את הבשורה קרוב לביתן, באמצעות פתיחת הסטודיו ברמת גן.

איזון בין גוף ונפש

סטודיו פילאטיס ברמת גן מיועד לתושבי ולתושבות רמת גן והסביבה. כל מי שגר באזור מכיר את הפקקים עמם יש להתמודד מדי בוקר ובכלל החיים המודרניים מספקים לנו לחץ רב בשפע והתמודדויות לא פשוטות. לכן, כדי לאזן בין הגוף והנפש וליהנות מאיכות חיים גבוהה ומבריאות מיטבית מומלץ להירשם לפילאטיס ברמת גן ולפתוח את הבוקר באופן רגוע ושלוו או לסיים את היום עם שיעור מרענן שמשחרר מתחים ומספק תחושת אושר עילאית. גם אם עובדים באזור הבורסה ברמת גן, במרכז העיר בתל אביב או באחד מיישובי האזור תוכלו להגיע בקלות לסטודיו הממוקם ברמת חן שברמת גן ולהרגיש טוב יותר מבחינה נפשית וגופנית.

להפיג את לחצי היום

המיקום הנוח והנגיש של סטודיו פילאטיס ברמת גן, הסטודיו של דקלה וענת, מאפשר לכל אחד ואחת להגיע בקלות למקום, להחנות את הרכב, להגיע באופניים או באמצעות התחבורה הציבורית ולהפיג את לחצי היום, בכל שעה בה מעוניינים. הסטודיו פתוח שעות ארוכות על מנת לאפשר לכל אחד ואחת למצוא את הזמן המתאים להם ביותר. כדאי לדעת כי רשת D&A לפילאטיס כוללת שני מרכזים, המרכז הוותיק ברמת גן, הכי קורב לבית שאפשר, ומרכז חדש יותר שהוקם ביוני 2008 מול תיאטרון הבימה בתל אביב. כך לא נותרו עוד תירוצים ומומלץ להגיע לסטודיו המקצועי שנחשב למוביל בתחומו ובו מכשור מקצועי ושיטות מתקדמות. חוגי הפילאטיס מתקיימים בקבוצות קטנות תוך הקשבה מלאה לצרכי המתאמנים והמתאמנות.