חבילות שי ייחודיות

בין החברות השונות בארץ, נוהגים, מי שמעביד לחלק לעובדים כל מיני סוגים של חבילות שי שונים ומשונים. יש את המעבידים שמחפשים כיצד ניתן לחסוך עם המתנות, אז בסופו של דבר כל עובד מקבל איזה שוקולד או בקבוק יין לכבוד החג.

חבילות שי שחוזרות על עצמם כל שנה

מתנות מסוגים כאלו, כמו שוקולד ובקבוק יין, כמו שכתבנו לעיל, הם מאוד סטנדרטיות, ובדרך כלל , רוב העובדים מתעצבנים לקבל את אותו דבר כל שנה. נכון, יש את העובדים החדשים שטרם התחילו לעבוד בחברה שמאוד אוהבים לקבל מתנה, מרגישים שמייחסים אליהם כמו לכל עובד אחר בחברה. הם מרגישים יותר בטוחים, ובמידה והם מורצים בעבודה, זה נותן להם איזה עידוד אם הם חוששים לגבי שביעות רצונו של הבוס. מה שנכון הוא, מומלץ לדעת – המעביד מחלק לכולם את חבילות שי בתקופות מסויימות בשנה. הוא לא חושב את מי שהוא אוהב יותר או פחות, מי שהוא חושב לפטר או לא. את חבילות שי חייבים לחלק לכל העובדים. אין כאן עניין של הפרדה או דברים כאלו.

מי עוד אוהב חבילות שי שחוזרות על עצמם?

יש את העובדים שטרם עלו לארץ ישראל, או לפני שנה או 3 שנים. העולים החדשים, ברוב המקרים , מאוד מתרגשים מהמנהגים בקשורים לדת בישראל. חבילות שי לקראת החגים כמו ראש השנה ופסח מאוד מרגשות את העובדים, כי הם לא מרגישים שונים, כולם חוגגים את אותו דבר. מה ששונה מארץ מולדתם, שחבילות שי היו מחולקות בחג המולד וכו'.

חבילות שי מקוריות

שאר העובדים (לא כולל עולים חדשים או עובדים חדשים שטריים עוד במקום העבודה) לא מתלהבים ממתנות שחוזרות על עצמם מדי שנה. או מתנות לא מקוריות ללא כרטיס ברכה בכלל. אפילו שזוהי מתנה, העובדים לא מתייחסים אליה בצורה יפה, לעיתים לא מסתכלים בכלל. מלא פעמים מגיעים הביתה וזורקים על השולחן ללא שום התלהבות.

אז כיצד לרצות את העובדים? איזה מתנה הם כן יאהבו? התשובה היא כזאת – מתנות מקוריות, חבילות שי ייחודיות. כל שנה חייבים להתחדש, למצוא אריזות מתנה מיוחדות. לכתוב כרטיס ברכה עם חרוזים. להוסיף לכל כרטיס ברכה את שמו של העובד. כך העובדים מרגישים יותר קשר לחברה, מרגישים שהמתנה יותר אישית, שאכפת לחברה מהם, וכו' .

איפה למצוא חבילות שי

חברת בוסתן אברהם היא מומחית בהכנת חבילות שי מקוריות ומיוחדות לכל חג של השנה. ויותר מזה, כל שנה ניתן למצוא בבוסתן אברהם מוצרים חדשים, מגוונים ומאוד מקוריים. מוצרים הם כמו דבש, שמן זית, הכל מאוד בריא ישר מהגליל העליון. החברה היא בעלת תעודת הכשר, כך שכל אחד יכול לפנות אליה ללא דאגות. יתר על כך, בוסתן אברהם עושה משלוחים לכל הארץ וגם לחוץ לארץ. אך, דמי המשלוח לחוץ לארץ גבוה מאוד, אז מומלץ להזמין פה בארץ ולשלוח עם משהו שנוסע כבר. 

חולצות מודפסות

חולצות מודפסות | כובעים

כשמדברים על חולצות מודפסות, אפשר להבין ואפילו להיווכח שהאפשרויות הן בלתי מוגבלות. תמיד ניתן לעצב עוד ועוד חולצות, כובעים, צעיפים, פאוצ'ים ואפילו לרקום עליהם. היו אופנתי להעניק במתנה אפילו הלבשה תחתונה ממותגת. פריט מקורי ואישי יכול להיות מאוד מיוחד עבור האדם הנכון, מעלה זיכרונות טובים ועושה חשק לעוד רגעים מיוחדים. האיכות של הבדים הנבחרים גבוהה ובכך החולצות המודפסות מחזיקות במשך שנים ארוכות. כביסה אחר כביסה, ההדפס נשאר והקסם רק גדל.

ביגוד

בגדים שיצר האדם נועדו להגן על עצמו מפגעי מזג האוויר שבחוץ. במהלך התפתחות התרבות הביגוד הפך לאמצעי הזדהות עם זרם מסוים, לאום, קבוצה, מגזר, ואפילו תרבות. לכל תרבות יש לבוש מיוחד משלה ובני האדם הולכים ומבקשים יותר לבטא עצמם בצורה מיוחדת. חולצות, מכנסיים ואפילו תיקים נועדו גם להצביע על סטטוס. בניגוד לכל אלה,חולצות מודפסות הם האנטיתזה המוחלטת. האמירה שלהם גלובלית ומהווה סמל לפשטות, מודרניות והתקוממות כנגד הישן. חברות ענק עושות שימוש בחולצות מודפסות כדי להעביר רעיונות שונים לקהל רחב.

כובעים מודפסים

הדבר החשוב ביותר כאשר קונים כל פריט לבוש הוא האם הוא נוח לכם. לשים לב לא רק כיצד הבד יושב על הגוף אלא גם האם הבד נושם. חולצות לאלו העובדים בשטח חייבות לנשום. בד טריקו יעיל ורבות מההזמנות לבית הספר ולמסיבות הצבא נעשות מבד מסוג זה בזכות היתרונות שלו. כשמבצעים קניה מרוכזת אז ניתן להעניק מחירים מאוד נוחים ומשתלמים. מחקרים מוכיחים כי תלבושת אחידה עוזרת לשמור על התנהגות תקינה, סדר ומשמעת. צבע ניטרלי כמו שחור או לבן מאפשר להדגיש את מגוון הגוונים של הצבעים השונים. הלבוש המיוחד מייצג אתכם ולכן יש להרגיש אתו בנוח. אפשר גם להעניק תיק נחמד לילד אמיץ אחרי טיפול אצל רופא שיניים.

תכנון נכון של הצורך

אז החלטתם לשדרג את האירוע ולהעניק לחברים חולצות מודפסות מדליקות? יש כמה כללים שכדאי לשים לב אליהם. הדפס משי, הדבקות או רקמה נעשה תמיד על אנשי מקצוע על מנת לדאוג שהפריטים הממותגים יופיעו בדיוק כמו שאתם רוצים. אתם תחליטו איפה למקם את הלוגו, מה יהיה גודלו, האם להוסיף כיתוב, האם לשלב תמונה או קריקטורה, או בכלל רקמה. חשו לבחור נכון את סוג החולצה, הבד ממנה היא עשויה, חולצה ארוכה או קצרה, בהתאם לעונות השנה. עלינו מוטלת מלאכת היישום. הגימור צריך להיות מושלם והביצוע בהתאם לתוכנית.

צוות מקצועי

חשיבותו של צוות מקצועי היא מכרעת. סיפוק הסחורה ללקוח בזמן משמעותית במקרים רבים. ההזמנות נעשות לעיתים תכופות תוך פרק זמן של מספר ימים. המוצר הסופי המוגש ללקוח צריך להיות מושלם בדיוק כפי שביקש. המודעות לחשיבות שירות לקוחות גוברת במהלך הזמן. לקוח הנכנס לעסק על מנת לקבל שירות, ומיד יכול לזהות את העובדים לפי הלבוש הוא לקוח שהטיפול בו מהיר יותר והוא מרוצה וכך גם החברה.

הדפס בולט

תחושת סדר ואגון פושטים על מקום בו העובדים לובשים חולצות מודפסות. תחושת הצוות ואחדות תורמות לכל עסק ומקנות ביטחון לקהל הלקוחות. הדפסים מסוג זה קרוב לוודאי כוללים את לוגו החברה, טלפון, שם העובד וסלוגן. חולצות מודפסות יכולות להכיל מידע רב.

 

טבעות ורושם ראשוני

טבעות אירוסין לרושם ראשוני

טבעות אירוסין תמיד מעוררות קסם והשראה. תכשיטים יוקרתיים לעיתים קרובות יוצרים רושם ראשוני חזק. בכל ערב חגיגי ובכל אירוע חברותי אנו מקפידים על הופעה יפה הכוללת חליפה לגברים או שמלת ערב לנשים. בשני המקרים תכשיט יפה עושה את העבודה ומשדרג כל הופעה. נשים רבות נוטות להתהדר בטבעות אירוסין מזהב משובצות יהלומים או אבנים יקרות. גברים לעיתים עונדים עגיל נוצץ, שרשרת ואף שעון יוקרתי.

תכשיטים כסטטוס חברתי

תכשיטים יוקרתיים כמו טבעות יהלומים או טבעת אירוסין יפה הם סטטוס חברתי לכל דבר ועניין. כשסוקרים הופעה של אדם כלשהו, בוחנים את הופעתו מכף רגע ועד ראש ושמים לב לכל תכשיט שהוא או היא עונדים. אפשר למצוא תכשיטים יקרים יותר או יקרים פחות וכל תכשיט בעל 'אופי' שונה ומתאים לאנשים אחרים. לרוב, תכשיטים המעוצבים על ידי מותגים עולמיים עולים הרבה יותר מתכשיטים של מעצבים מקומיים.

אבני חן ליצירת רושם

סט תכשיטים המורכב משרשרת יהלומים ועגילי יהלומים הופכים כול אישה לנושא השיחה באותו הערב. מחמיא לכול אדם שמשבחים אותו ושמרעיפים עליו מחמאות לגבי ההופעה שלו. תכשיט יפה דוגמת טבעת או שרשרת מהווים מתנה אידאלית ליום נישואין, יום הולדת, חג או אפילו סתם כך. אבנים יקרות כמו יהלומים, פנינים, אבן ספיר, אבן עין הנמר וכו' יוצרות מראה מיוחד בעיצוב כל תכשיט. ברוב המקרים לא מומלץ לשלב אבני חן שונות באותו התכשיט.

טבעות אירוסין למפורסמים

טבעות אירוסין תמיד איכותיות עבור כל אישה. נשים אוהבות לקבל תכשיטים ולהתהדר בהן לפני הקרובים אליהן. מומלץ לשים סיכה בכיס המקטורן או השמלה כדי למשוך תשומת לב. מפורסמים רבים כמו כוכבי טלוויזיה, ספורטאים, מעצבי אופנה וסלבס אחרים מקפידים על הופעה איכותית ומיוחדת. יצירת רושם ראשוני טוב אינו קל לביצוע. לעיתים יש להיעזר במלבישים על מנת ליצור את הרושם הנכון. זה מידע חשוב שמשרת כל אדם בעת שהוא נפגש עם אנשים חדשים או מופיע בפני קהל רב.

שינוי ההופעה באמצעות תכשיטים

מדי פעם מומלץ להחליף את סט התכשיטים עם אדם קרוב בטבעות, שרשראות ועגילים בסגנון ובעיצוב שונים. אפשר ליצור רושם של אדם בעל סגנון ולשדר רשמיות ויוקרה באמצעות התכשיטים המסוימים. נשים המקבלות טבעות אירוסין עם יהלום גדול מרבות לדבר על הארוס שלה במלא השבחים. טבעות אירוסין נועדו לגרום לכל אישה להרגיש כמיוחדת. אחרי הכול, מי לא תשמח לקבל תכשיט נפלא כמו טבעות אירוסין.

להתארס עם טבעת אירוסין

אי אפשר להתארס בלי טבעות אירוסין!

כל אחד מאיתנו מחכה ליום בו הוא ידע שהגיע הרגע. אחרי תקופה ארוכה בדרך כלל, אך לפעמים גם אחרי זמן קצר, שני בני זוג מחליטים ש"זה זה" וסוף סוף הגיע הזמן לקחת את מערכת היחסים שלב נוסף קדימה.

לפי כל המסורות רבות השנים הגבר הוא זה שצריך להציע נישואין לחברתו, וכמובן שהוא צריך לקנות עבורה טבעת. למרות זאת, בעידן המודרני של היום הכל מקובל. גם האישה יכולה להציע נישואין, או לפעמים מדובר בהחלטה משותפת. כמו כן, הגבר יכול להציע נישואין ולהציג לחברתו לחיים תכשיט מכל סוג ולאו דווקא טבעות אירוסין.

אם אתה מאלה המאמינים בהצעת נישואין רומנטית ומרגשת עם טבעות אירוסין, או אם אתה יודע את חלומה של החברה שלך שיציעו לה נישואין עם טבעת יהלום נוצצת, הנה כמה דברים שצריך לחשוב עליהם לקראת הרגע המרגש:

1. האם אתה מתכנן אירוע רומנטי ואישי או האם דווקא הצעת נישואין לפני קהל גדול? ואיזו סיטואציה החברה שלך תעדיף?

2. איך אתה מתכנן לבחור טבעות אירוסין? האם תתייעץ עם האמא או החברה הטובה, או אולי אפילו תראה לחברה שלך כמה רעיונות כדי להבין את הטעם שלה? כמובן שהאופציה הזאת קצת הורסת את אפקט ההפתעה, אבל לפחות כך אתה תדע שהיא אכן תאהב את הטבעת. (אתה הרי לא רוצה שהיא תגיד לא להצעה שלך בגלל שהיא לא אוהבת את הטבעת…!)

3. אם אתה חושש שאתם לא מכירים אחד את השני מספיק זמן, ולמרות האהבה ביניכם, אולי זה קצת מוקדם להתחתן, נסה לגשש ע"י שיחה כנה לגבי עתיד מערכת היחסים שלכם. מי יודע, אולי החברה שלך אפילו תזכיר את המילה חתונה ואז תדע שזה לא רק בראש שלך.

4. לסיום, חשוב על דרך מקורית להפוך את הערב כולו לבלתי נשכח. קח את החברה שלך למקום בו נפגשתם, או לכל נקודה רומנטית או נוסטלגית עבורכם. אם הרגע יהיה אישי ומתוכנן היטב, תגובה חיובית מובטחת!

שמיכות

שמיכות

לשמיכות פוך אווזים יתרונות רבים על שמיכות מחומרים שונים

שמיכות פוך מהוות פיתרון טוב לימים הקרים של השנה. בחורפים הקרים רבים מהאנשים מתקשים לשלם את חשבונות החשמל. לא מעט אנשים פשוט לא יכולים לעמוד בעלות ההסקה. אפשרות נוספת היא לוודא שיש לך את הסוג הנכון של מצעים מחממים. שימוש בשמיכת נוצות מעניק בידוד אולטימטיבי מהקור המשתולל. הסוג הטוב ביותר של מילוי שמיכות הוא נוצות אווז חומות.

ישנם הרבה חומרים טובים, אבך פוך אווזים (פלומה) הוא בין הטובים והיעילים ביותר. נוצות בדרך כלל מבודדות ביותר, כי הן עוזרות לשמור על חום הגוף. השמיכה לא מחליקה מהמיטה כמו שמיכות אחרות. הבדים העוטפים אותם לרוב עבים יותר וזה תורם לשמיכה לחמם טוב יותר. החיסכון הכספי לעומת הסקה גדול.

כשרוצים להתחמם בחורף מומלץ לא לחסוך בשמיכה טובה ומחממת. ישנם שמיכות פוך במשקלים שונים ובגדלים שונים. כל שמיכה מציאה רמה שונה של חימום. מידת TOG היא המדד המוכר ביותר לחום אוות מצליחה השמיכה לשמור. כל זאת מיועד להתרווח מתחת לשמיכ בצורה נעימה, רכה ומחממת.

מחירי שמיכות פוך משתנים מחנות אחת לאחרת, בין המותגים השונים, וגם בין תתי הקטגוריות בכל מותג. שמיכות טובות מחזיקות מעמד לאורך שנים רבות ולכן אין צורך לזרוק אותן מדי כמה שנים. ניתן להשקיע בשמיכה אחת טוב ויקרה שתחזיק ליותר מעשר שנים. השמיכות ניתנות לכיבוס ותמיד ניתן לשמור אותן נקיות. חשוב ביותר לייבש את השמיכה ולא לתת לה להישאר רטובה יותר מיום אחד. 

משלוחי פרחים גם בחגים

משלוחי פרחים עושים את העבודה בכול פעם מחדש. תמיד נעים להזמין הביתה זר ריחני ולראות את האורחים מתלהבים ממנו. זר פרחים איכותי מורכב מפרחים נדירים וטריים ומלאכת השזירה מיוחדת. ישנם זרים גדולים ומנופחים הכוללים פרחים גדולים ופרחים קטנים. ישנו פורום שמדריך ומלמד על משלוחי פרחים וכולל טיפים, עצות הגולשים וחדשות בנושא.זרי פרחים תמיד מהנים ומגרים את העין. פרחים גודלים במשך מספר חודשים ומיוצאים צישראל לאירופה כשהיא קפואה. אפשר להזמין פרחים באינטרנט. בעבר היה נדרש ללכת לחנות יעודית ואף מרוחקת, אך היום הדבר נפוץ הרבה יותר, זמין, קל ונוח. אפשר גם לשתול פרחים בגינה ולגזום אותם ולהעניק אותם בתמנה לאדם אהוב.  פרחים ממלאים את הבית בריח טוב. כשקונים את הפרחים בחנות כדאי להחזיק את הפרחים הפוך כך שהראש של הפרחים יפנה מטה. עושים זאת כדי שהפרחים לא ישברו, וישארו שלמים. שמקבלים פרחים חשוב לשים אותם מיד באגרטל עם מים ולחשוף אותם לאורה הרך של השמש. כדאי להשקיע לשמור על זר הפרחים ולהריח כל פרח. אחרי הכל, תמיד נחמד לקבל משלוחי פרחים.

משלוחי פרחים דרך הרשת מבטיחים חוויה שונה ממה שאנחנו מכירים. נגמרה התקופה בה היינו חייבים ללכת עד לחנות בקצה הרחוב, או אפילו עד מרכז הקניות. קניות מאובטחות ברשת קיימות כבר מספר שנים אבל יותר ויותר אנשים קונים דרך הרשת. ניתן למצוא פורומים שמדריך ומלמד על משלוחי פרחים ומכיל המלצות גולשים וטיפים על זרי פרחים.משלוחי פרחים מתאימים לכל יום ולכל מטרה. אין אדם שיסרב למשלוח פרחים למקום העבודה. יש בזה להראות על אכפתיות והצגת הרגשות. שזירת פרחים מסבירה על עלי הכותרת של הפרחים ואיך שוזרים ומתאימים בין הפרחים בהתאם לצורך, לאדם, ולאירוע. זרי פרחים טובים לחגים, למשפחה או לבן הזוג.פרחים ניתן לגדל בגינה בתנאי ששומרים על לחות גבוהה. זרעים של פרחים אפשר לקנות בחנות לבית. מדי פעם לוקחים חלק מהפרחים ושמים באגרטל יפה. פרחים מוגנים יש לא רק בגנים ובטבע, אלא גם בחנויות פרחים בכל מקום. כדאי להתאים בין זר הפרחים ובין האגרטל והצבעים שבבית. פרחים נדירים ויפים אפשר להזמין הביתה באמצעות

טבעות יהלומים

 

טבעות אירוסין הן מהתכשיטים היוקרתיים ביותר. תמיד כיף לשלב בין מספר תכשיטים כמו שרשרת זהב, שרשרת כסף וטבעות יהלום. כשהולכים לחנות תכשיטים ובוחרים טבעות אירוסין, כדי לראות שהאיכות של התכשיט טובה ויש על טבעת האירוסין תעודת אחריות. ישנן טבעות אירוסין יקרות יותר ויקרות פחות אבל מה שחשוב זה שהטבעת תמצא חן בעיני האשה.

כשהולכים לבחור טבעות אירוסין כדאי לקחת אשה שקרובה לכלה לעתיד כדי שתעזור לבחור ולהתאים את הטבעת היטב. כל אשה אוהבת תכשייטם מעוצבים בסגנון שונה. טבעות אירוסין מגיעות מארצות שונות. צורפי תכשיטים מסוגלים ליצור מספר רב של טבעות מזהב, כסף, בשילוב אבני חן כמו יהלומים וכו.

תכשיטים אפשר לקנות בחנויות באינטרנט ולברר על הדגמים השונים של טבעות אירוסין בפורומים. תגובות הגולשים מספקות מידע רב כמו טיפים והמלצות. מאמרים שונים עוזרים בבחירת טבעת, מדריך ומלמד על היתרונות והחסרונות שבכול מתכת. טבעות אירוסין מושכות את הלב ומעבירות הרבה רגש. תכשיטי יוקרה כמו ענק יהלומים או עגילי יהלומים מעניקים לכול אישה תחושה שהיא חשובה. תמיד מרגש וכיף לבחור מבין טבעות אירוסין.

טבעת אירוסין

 

טבעות אירוסין מצליחות ללכוד את עיני אוהבי התכשיטים. יהלומים הם אבנים שהוצאו מבטן האדמה וקשה להסיר מהן את המבט. זהב שוקלים לפי יחידות של קרט וכסף ביחידות שונות. טבעות אירוסין רבות עשויות שילוב של כסף עם זהב ומתכות נוספות כדי ללכוד את הטוב שבכול העולמות. יש טבעות אירוסין פשוטות יותר ויש קצת יותר יקרות.

תכשיטי יהלומים הם גולת הכותרת של עולם התכשיטים. בחנויות התכשיטים טבעות יהלומים הן היקרות ביותר ומצריכות משאבים גדולים. אפשר לשלב ולעשות סט של תכשיטים הכוללים טבעות זהב, שרשרת זהב, צמיד זהב, עגילי זהב. ליצור חוויה שונה ומהנה בכול אירוע חגיגי או רשמי. תמיד אפשר לפנק בטבעת יהלומים או לבחור טבעות אירוסין בשילוב של שמלה יפה, פרח או מתנה אחרת.

שרשרת זהב או שרשרת יהלומים איכותית ויוקרתית בכל החנויות. כשהולכים לבחור שרשרת או טבעות אירוסין חשוב לבוא בליווי אדם שמבין בתחום או חברה של הכלה לעתיד. יש לבדוק היכן קונים את התכשיט. במקרים אחרים כדארי לבדוק בפורומים על מדריך ומלמד על חדשות בתחום התכשיטים על טיפים והמלצות הגולשים על טבעות אירוסין.

למה לקנות טבעות אירוסין?

טבעות אירוסין, תכשיטים, טבעות יהלום, שרשראות וצמידים הם רק חלק ממגוון מתנות שנשים אוהבות. תמיד אפשר לשלב ולתת כמתנה טבעת יהלום יחד עם צמיד ועגילים תואמים. לעיתים קרובות כדאי לשים לב לסגנונות של כל תכשיט. ישנן טבעות אירוסין שלא תמיד יש להם אביזרים נלווים או תכשיטים משלימים.

טבעת יהלום נוצצת ומושכת תשומת לב בכול מסיבה או אירוע חגיגי. כשאישה עומדת שרשרת יהלומים, עגילי יהלומים או טבעת זהב או כסף, ההופעה שלה משודרגת והיא חשה בטוחה יותר. יהלומים תמיד תורמים למראה יוקרתי וזוהר. לא בכדי מדי חג רבים קונים תכשיטים לבני הזוג שלהם. טבעות כסף ותכשיטי זהב כבר אינם נחלתן של נשים בלבד. ישנם תכשיטים לגברים שמותאמים להם מבחינת הסגנון והעיצוב.

תכשיטים הם חבריה הטובים של האישה. לנשים רבות יש קופסא בהן הן שומרות על האוצרות הללו. מחירם של תכשיטים מזהב או מכסף מתחיל ממחיר של מאות שקלים, המחיר עולה כאשר משובצים בהם אבני חן, פנינים או אבנים יקרות. פורטל תכשיטים מכיל פורום גולשים בו ניתן לקבל המלצות, טיפים על טבעות אירוסין. כל מאמר מדריך ומלמד על חדשות בתחום התכשיטים וטבעות אירוסין.

משלוח פרחים

משלוחי פרחים טובים בכל יום ובכל שעה. כל אדם שמח לקבל משלוח פרחים ולהריל את הריח המיוחד של הפרחים. לעיתים קרובות בעלי גינות ואדניות מחליטים להתחיל ולגדל פרחים. אפשר לקנות זרעים של פרחים ולהתחיל לגדל אפילו באדנית מחוץ לחלון. חשוב להקפיד על השקיה נכונה. בסופו של התהליך אפשר לגזום חלק מהם ושלוח את הפרחים טריים מאוד לשכנה אהובה.

זרים צבעוניים יפים ומושכים את את העין בכל בכל פעם מחדש. אפשר להתאים את זר הפרחים עיצוב הבית. כשמזמינים משלוח פרחים לקרוב, שווה להשקיע מחשבה בסגנון הרהיטים והצבעים שיש לו בבית כדי להתאים את זר הפרחים לתמונה, לאגרטל, או צבע הקיר. לעיתים קרובות כדאי לעשות משלוח פרחין כדי להביא משהו חדש ורענן לבית.

פרחים ריחניים מוסיפים עניין לבית. משלוחי פרחים מרגשים נשים בכול הגילאים. משלוח פרחים הינו אידאלי עבור חתונה, ברית, יום נישואין, יומולדת, חג או כל אירוע אחר. אפשר לשלב תכשיטים עם זר פרחים. יש פורומים רבים המדבאים על המלצות הגולשים וטיפים, בהם יש מדריך ומלמד על זרי פרחים.