כללים לקניית מכונת קפה

כשרוצים לקנות מכונות קפה למשרד או לעסק, כדאי לבדוק מהן אפשרויות התשלום השונות. חשוב מכך, יש לבחור את מכונת הקפה הטובה ביותר בתקציב המתאים. יש לזכור שלא כל המכשירים משלבים אופציות כמו הקצפת חלב אוטומטית, בחירת עוצמת הקפה, שילוב טעמים, זכירת תכניות וכו'. מכונות קפה מגיעות לבית הלקוח יחד עם מספר קטן של פולי קפה או פודים. ככול ששותים יותר קפה כך המלאי נגמר ויש לרכוש עוד ועוד על בסיס קבוע.

מכונות קפה רציניות מתחברות לברז מים, אולם יש כאלה שפועלות גם ללא חיבור אלא על בסיס מיכל מים. חשוב לקרוא את חוברת הוראות הפעלה של המכונה על מנת למצות את מירב האפשרויות ממכונת הקפה החדשה שרכשתם. אחרי הכול, מכונות קפה ביתיות הומצאו במיוחד עבור אלו שאוהבים לשתות קפה של בחוץ בתוך הבית. איכות הקפה חשובה לרבים, כי למה שנתפשר על איכות הקפה, עיצוב, מחיר ונוחות?

כמה נחמד להגיע בבוקר לעבודה, ללחוץ על כפתור ותוך חצי דקה ליהנות מכוס קפה משובחת. נגמרו הימים שבהם מזגנו מתוך מכלים את הסוכר, קפה, חלב ומה לא… אין טוב מלקבל הכול מוכן ומיד. קפסולות קפה מגיעות במגוון טעמים וגם ללא קפאין. מכונת קפה אוטומטית שומרת על מידת החום המדויקת. אכסון נכון של קפסולות קפה שומר על הטריות לאורך זמן. מכונות קפה מסוגלות להציע קפה איכותי במיוחד בזכות פולי קפה משובחים ממדינות כמו קולומביה וברזיל.

מדינות אלה מייצאות טונות רבות של קפה לרחבי העולם. הקפה נקטף שם בצורתו הטבעית, בהמשך קולים את הקפה, טוחנים אותו, ומעבירים אותו לקפסולות אלומיניום אטומות. חשוב שלא יחדור אוויר ואור על מנת לשמור על הטריות ולהביא את מכונות הקפה לביצוע המרבי שלהן. כל זה על מנת שתוכלו ליהנות מדי יום מספל חם, מלא ארומה וטעים, של קפה.

עיצוב מכונות הקפה ומכונות האספרסו הוא חלק מהקסם של מכשיר הקפה. העיצוב העגול, הצבעים המטאליים, והקווים המודרניים ועוד יוצרים פריט נחשק בכל מטבחון. החומרים מהם עשויים מכונות קפה אמידים וניתנים לפירוק וניקוי בקלות. מכונה שלא עובדת עם קפסולות אלא עם פולי קפה נוטות להתלכלך בקלות. הפולים עושים את דרכם לעיתים קרובות להתפזר ברחבי החדר. אבל בכול אופן, תמיד כיף לשתות קפה של מכונת קפה.

 

הקפה שלי בבית ובמשרד

הקפה שלי בבית והקפה שלי במשרד

כל בוקר אני קם ומכין לעצמי כוס קפה. לאחר מכן אני יוצא לריצת בוקר, חוזר, מתקלח, ומתלבש ליום נוסף במשרד. אז אני ואשתי יושבים לאכול ארוחת בוקר יחד ונהנים מכוס קפה עם טעם מצויין וארומה שעושה מצב רוח טוב. אחר כך אנחנו נפרדים והולכים כל אחד בדרכו שלו לעבודה.
לפני כמה שנים השקעתי וקניתי מכונת קפה מהדגם הכי חדיש שמכינה את הקפה הכי איכותי שיש. אני הרי רוצה להתחיל את הבוקר בצורה הכי טובה שאפשר. גם בעבודה יש כמובן מכונות קפה, אבל אי אפשר להשוות את הטעם או את האיכות לקפה שבבית. אני תמיד מתאכזב כשהמזכירה שלי מכינה לי כוס קפה אחרי ארוחת צהריים, וכבר הריח מהכוס לא עושה לי חשק לשתות.
לכן כל כך שמחתי בשבוע שעבר, כשחגגו לי יום הולדת 50 בעבודה, וכל העובדים הצטרפו יחד וקנו לי מכונה חדשה ממגוון של מכונות קפה שאפשר להזמין דרך האינטרנט. כשהגעתי לעבודה ביום שלישי בבוקר חיכתה לי על השולחן במשרד חבילה גדולה ועטופה שעליה רשום בפתק גדול ומקושט: "לבוס היקר, אנחנו יודעים כמה הקפה שלך חשוב לך, ואנחנו שומעים מדי יום כמה אתה מהלל מכונות קפה כמו זאת שיש לך בבית, אז החלטנו לקנות לך מתנה כדי שתרגיש גם כאן כמו בבית!"
פתחתי את החבילה, הרכבתי את החלקים, ומיד הכנתי כוס קפה משובח. התענגתי על הטעם במשך דקות ארוכות ואז הזמנתי את כל העובדים לנסות גם. כל מי שטעם הבין מיד על מה דיברתי במשך כל כך הרבה זמן. ואני חושב שגם הם יזמינו לעצמם מכונות קפה, כי ברגע שמתרגלים לקפה טרי טחון ואיכותי, רק רוצים לשתות עוד ועוד!