בריכת זרמים – זה טוב לכושר

אחד החסרונות הגדולים ביותר בבריכה ביתית הוא גודל הבריכה. בהתחלה הרעיון של בריכה בבית יוצר אצלנו התלהבות רבה, אך עם הזמן כשאנחנו מבינים שאי אפשר ממש לשחות בה, ובסופו של דבר היא משמשת אותנו כמו שבריכת פלסטיק משמשת ילדים קטנים, ההתלהבות יורדת ואיתה גם היקף השימוש שלנו בבריכה. כדי לפתור את הבעיה הזאת, אפשר פשוט להתקין בריכת זרמים. בריכת זרמים היא בריכה שיודעת ליצור זרם חד כיווני בעוצמות משתנות ובכך לאפשר לנו לשחות למעשה במקום.

בדיוק כמו הליכון

בדיוק כפי שפועל הליכון המאפשר לנו לחוות את חוויית הכושר של הליכה או ריצה תוך שאנחנו עומדים במקום, כך גם בריכת זרמים מאפשרת לנו לשחות מרחקים אין סופיים תוך שאנחנו למעשה שוחים במקום. הזרם יוצר התנגדות שאינה מאפשרת לנו להתקדם לאורך הבריכה, אך מאפשרת לנו לבצע תנועות מלאות של שחייה ממש כפי שהיינו עושים בבריכה אולימפית. בריכת הזרמים מאפשרת לנו למעשה לנטרל באופן מוחלט את החסרון של אורך הבריכה כמגבלה על היכולת שלנו לבצע שחיית כושר.

התאמת עוצמת הזרם

כפי שכל אדם שעושה כושר יודע, לכל אחד מאיתנו יש יכולות שונות, וכל אחד מאיתנו נמצא ברמת כושר שונה. בהתאם לכך, היינו מצפים מבריכת זרמים שתאפשר לנו להתאים את עוצמת הזרם, כך שכל אחד יוכל ליצור את ההתנגדות המתאימה למידת הכושר שלו, ואכן כך הוא המצב. בבריכת זרמים תוכלו לווסת את עוצמת זרם ההתנגדות על גבי סקאלה שלמה של עוצמות, ולקבוע את העוצמה האידיאלית עבורכם.

אין מגבלת טווח שחייה

בריכת זרמים היא גם פלטפורמה מעולה לאפשר לילד שלנו לעשות את צעדיו הראשונים במים. בתחילה אפשר להכניס אותו לבריכה מבלי להפעיל את הזרמים, ולאט לאט לחשוף אותו להתנגדות שתאפשר לו לשחות כשהוא תמיד במרחק נגיעה מן הקרקעית במקרה והוא התעייף ורוצה לעמוד. בריכת זרמים יכולה לשמש אתכם כבריכה כייפית להשתכשך במים, ובמקביל מאפשרת לכם להשתמש בה לצורך שחיית כושר עבור כל אחד מבני המשפחה ללא שום מגבלה של אורך או טווח שחייה אפשרי