ארון בגדים אידיאלי

יש דברים שעוזרים לנו לשמור על סדר. אחד מהם הוא ארון בגדים 4 דלתות. על מנת למקסם את היתרונות הגלומים בארון בגדים מומלץ לבחון את היתרונות של ארון הזזה. בחירת ארון היא חלק מתכנון מוקפד של הבית בכלל ושל המתחם או החדר בו שהארון מיועד להיות בו. בין אם מדובר בחדר ייעודי לארונות ובין אם בארון המהווה חלק מריהוט חדר שינה או חדר ילדים, חשוב ומומלץ לבחור בארון איכותי ובטיחותי, ארון שמייצרת אותו חברה אשר זה מכבר הפכה לשם דבר בייצור רהיטים בכלל וארונות למטבח ולחדרי שינה וילדים בפרט.

ארון יציב ואיכותי

ארון בגדים 4 דלתות מאפשר לנצל אותו כמתחם אחסון מיטבי. ארבע דלתותיו מאפשרות גישה נוחה לכל מקום בו, קל וחומר אם יש בו מדפים נשלפים המקלים מאוד על השימוש בו, מאפשרים להניח כל דבר במקום המיועד והמיוחד לו, כל שניתן לאתר אותו במהירות. ארון שנבנה מחומרים איכותיים, על פי מפרט טכני מדויק ועשיר, כולל אביזרי פרזול דקורטיביים, יציב ואינו תופס מקום ( ארון קיר) הוא הפתרון הטוב והיעיל ביותר לאחסון בגדים, נעליים וחפצים אחרים שניתן לאחסנם בארון.

חשיבות הפתיחה והסגירה

לא אחת, דווקא דברים קטנים, בטלים וזניחים לכאורה, עלולים למרוט עצבים ולפקוע סבלנות, להוציא אותנו מהדעת או משיווי המשקל הנפשי ולערער אותנו. לא מדובר בדברים גורליים אבל כאשר הם חוזרים ונשנים- הם משגעים אותנו. כך, לדוגמה ,דלת שנפתחת בקושי ונסגרת בקושי רב יותר. ארון הזזה מונע את כל אלה. מנגנון פתיחת הדלת וסגירתה הוא פשוט, חלק, שקט. אפשר לפתוח ולסגור את הדלת, ובמיוחד כאשר יש לנו ארון בגדים 4 דלתות פעמים רבות ולא להרגיש שום קושי.

סדר בארון

מאחר שניתן להזמין ולקבל ארון שהמבנה הפנימי שלו תואם בדיוק את הצרכים והרצונות של הלקוח, אין כל סיבה שלא יישמר בו סדר באופן קבוע. כאשר מתכננים ומייעדים לכל הפריטים את המקום הגדול מספיק המיועד להם, יש סיכוי רב להקפיד ולקיים את הסדר בתוך הארון באופן קבוע וכחלק בלתי נפרד מהשמירה על הסדר גם מחוץ לו.

כיצד לסדר את ארון הבגדים

בשנים האחרונות אנו עדים למהפכה בתחום פתרונות האחסון. כל מעצב שואף ליצור רהיט שמעבר למראה שלו, הוא יהיה גם פרקטי מאוד לצרכי היומיום. למשל, דום שהוא גם ארגז משחקים, מיטה עם מגרות, ועוד רהיטים רבים אליהם אפשר להכניס ביגוד, שמיכות וכולי.

כשמתכננים חדר חדש או כשרוצים לשדרג את החדר הישן, בוחרים בין היתר ארון בגדים, מיטה, גופי תאורה ועוד. אבל כיצד משלבים את כל אלה זה בזה? זהו המדריך לניצול אופטימלי של ריהוט החדר לטובת ארונות בגדים ואכסונים נוספים. להלן כמה הצעות לרהיטים שיכניסו לחדר קצת סגנון ועניין.

 

אחסון בגדים בארגז שבמיטה

אחד היתרונות שבארגז גדול במיטה הוא שאפשר לאכסן שם דברים גדולים שלא מצריכים סידור כמו מעילים, ג'קטים ושמיכות. אפשר להכניס גם צעצועים. המכסה יכול לשמש גם כספסל ישיבה גדול. אפשר להעביר את השקיות וואקום בהם אורזים בגדים שלא בעונה ולהעביר לשם. בצורה זו בארונות הבגדים מתפנה המון מקום לטובת בגדי העונה בלבד. אפשר להסתדר היטב עם ארון בגדים של שלושה דלתות.

 

בטיחות, בטיחות ובטיחות

אחד הדברים שחשוב לשים לב אליהם, במיוחד כשמדובר בארונות בגדים לילדים הוא הבטיחות. איכות החומרים חשובה מאוד אבל גם כן צריך לשים לב שהמסילות של הארון עמידות, שהטריקה נעימה ורכה. ובכלל עדיף לבחור ארונות בגדים בהם הטריקה מתבצעת עם ידיות ולא בהזזה של הדלתות עצמה. זה מקטין את הסיכוי לקבל מכה בידיים בעת הטריקה. ישנם דגמים בהם לא ניתן לטרוק את הדלת כלל, והדלת מאטה כשמתקרבת למרכז.

 

מגירה עם מגירות אחסון

מגירות הן פתרון אחסון שגם הוא מסייע להוריד מהעומס על ארונות הבגדים. ישנן מיטות ילדים בהן יש שלוש מגירות נפרדות. אפשר לשים בכול מגירה דברים שונים כמו למשל כלי מיטה, צעצועים, בגדים, וכלי לימוד. אפשר להשתמש ברהיט כמיטה לילד, כספה בחדר הילדים או כמקום ישיבה לצד ארון בגדים. ככול שמפנים את המקום בארון לדברים שבאמת חשוב שיהיו זמינים, כך מנצלים את החלל שבמדפים טוב יותר.

 

דלתות מעוצבות לארונות

לאחרונה יותר ארונות משתמשים במסילות נסתרות על מנת לשפר את מראה החזית. בצורה זו אפשר לבנות ארון בגדים אלגנטי ויפה יותר, כזה שאפשר להשתמש בו כמצע לעיצובים ותוספות. היום ניתן להשיג מיטות עם טריקה שקטה, מסילות מרחפות ואפילו חזיתות ודלתות עם הדפסים. ניתן להדפיס אלמנטים שונים כמו הדפסים צבעוניים מתוך הקטלוג או בהתאמה אישית. זוהי דרך נפלאה הוסיף מגע מיוחד ואישי לחדר.

 

לשמור על מקוריות בחדר

כולם מכירים את האפשרויות שקיימות בכל ארון: תליה של בגדים, מגירות ומדפים. רעיון עיצובי חדש שהופך להיות יותר שימושי בארונות בגדים, והוא מגירות על גלגלים שנשפלת מהארון. זה שימושי במיוחד כשמדובר בבגדים לפעוטות. אחרי שהילד גדל, אפשר להחזיר את השידה למקומה, ולהכניס במקום מספר מגירות לארון. בחלל שהתפנה אפשר להשתמש כמקום איחסון נוסף.

חדר ארונות

חדר ארונות

אחרי 30 שנות נישואין, אני ואשתי החלטנו לשפץ את חדר השינה שלנו ולבנות גם חדר ארונות. הארונות שהיו לנו במשך כל שנות נישואינו כבר לא הצליחו להכיל את כל הבגדים, הנעליים והכובעים של אשתי, אז חשבנו על הפתרון הטוב ביותר- חדר ארונות גדול ומפנק עם המון מדפים ומגירות אחסון. כמובן שגם בחרנו את כל האיבזור הכי חדיש כמו מתקן לנעליים ומתקן לעניבות, ואפילו מתקן מיוחד לכובעים. ביקשנו מהנגר הפרטי שיתאים את גובה התלייה בארון לאורך השמלות של אישתי, והוא המליץ לנו לעשות מוט תלייה נפרד עבור החולצות שלי.

במרכז חדר הארונות התבנו כיסא נמוך כדי שיהיה יותר קל לנעול נעליים, ובקיר האחורי של החדר תלינו מראה גדולה. המראה גורמת לחדר להראות אפילו יותר גדול ומרשים.

אז בקיצור- אם אתם משפצים את הבית שלכם בדימונה או בשכונת נווה צדק, אנחנו מאוד ממליצים על חדר ארונות- זה לא רק פינוק, זה איכות חיים.

האם להשקיע בארונות בגדים לחדרי הילדים?

אם בכוונתכם לשפץ או לעצב מחדש את חדר הילדים כדאי להשקיע בבחירת ארונות בגדים איכותיים ומתקדמים. חבל להשקיע כסף רב בארון פשוט שמתפרק לאחר זמן קצר לכן מומלץ לפנות לחברת קלאס דלת, היבואן הבלעדי של המותג סטנלי (Stanely). כאשר מתכננים לעצב מחדש את חדר הילדים יש לחשוב כמה שנים קדימה מאחר והצרכים של הילדים משתנים עם הגיל ויש להתאים את הארון לכך. כמו כן, רצוי לרכוש ארון איכותי ומתקדם המספק פתרונות אחסון חכמים שניתן לשנותם בהתאם לצורך וכן חשוב לבחור ארון שאינו תופס מקום רב מכיוון שהילדים זקוקים לשטח למשחק ולאירוח חברים. כמו כן, יש להקפיד על בחירת ארון בגדים מחומרי גלם עמידים ובטיחותיים לילדים.

אפיון צרכים

ארונות בגדים לחדרי הילדים יש לבחור רק לאחר הגדרת הצרכים, כלומר האם אנו מעוניינים לאחסן בארון את בגדי החורף והקיץ, האם אנו מתכוונים לאחסן גם מצעים, שמיכות, צעצועים וכדומה.כמו כן, יש לבחור קו עיצובי לחדר הילדים ולהתאים את סגנון הארון לעיצוב הכללי כדי ליהנות מאווירה נעימה ומהתאמה בין פריטי הריהוט השונים כמו מיטה, שולחן עבודה, כוננית וכדומה. בנוסף, חשוב כי הארון יתאים לגווני החדר , לרבות צבע הקירות והתקרה, לשטיח ולווילונות. עליכם לזכור כי עיצוב הארון ישפיע על מראה החדר מאחר וארון הילדים תופס נפח נכבד מחלל חדר הילדים.

איכות ועמידות לאורך זמן

כדאי להשקיע בארון בגדים איכותי ממותג מוכר ומוביל וכך נהנים מעיצוב מרשים ואלגנטי, מחומרי גלם איכותיים, מעמידות מעולה לאורך שנים ומפתרונות חכמים לאחסון פנימי. חברת קלאס דלת מתמחה בשיווק ארונות לחדרי ילדים עם דלתות הזזה או דלתות מתקפלות פנימה על מנת לחסוך במקום ולהבטיח בטיחות גבוהה לשלומם של הילדים המשחקים בחדר. לכן, חשוב להשקיע בארון בגדים איכותי ועמיד המגיע עם אחריות ארוכה של חברה מוכרת ואמינה וצוות התקנות מיומן. כאמור, חברת קלאס דלת מציעה מגוון ארונות בגדים לחדרי ילדים וצוות החברה עומד לשירותכם על מנת לייעץ ולהתאים לכם בהתאם למידות החדר את הארון הטוב והאיכותי ביותר, במחיר משתלם.