מהם הדברים שצריכים לדעת על זיווד אלקטרוני?

זיווד אלקטרוני משתייך לתחום ייחודי בהנדסת מכונות כאשר מקור המילה זיווד מגיע מלשון מזוודה, כלומר קופסת אחסון חיצונית הכוללת רכיבי אלקטרוניקה ליישומים ולשימושים מגוונים. לכן, כדאי לדעת כי זיווד אלקטרוני הלכה למעשה הינו אריזה מיוחדת למכשור אלקטרוני. ניתן למצוא שימוש נרחב לזיווד- בתחום השימוש הצבאי ובתעשיית האלקטרוניקה על ענפיה השונים. בתחום הצבאי נועד הזיווד לשמירה על בטיחות וסודיות.

מי צריך זיווד אלקטרוני?

בחברות רבות בתחום ההיי טק, התקשורת, המכשור הרפואי ובחברות בתעשיית האלקטרוניקה יש דרישה גבוהה לפתרונות אחסון מתקדמים לציוד האלקטרוניקה הרגיש והיקר וחברות אלו זקוקות למעטפת חיצונית שתגן על הציוד. יש חברות אשר מתמחות בפיתוח של מערכות וזיוודי אלקטרוני והן מתכננות ומייצרות קופסאות ומארזים בגדלים, בעיצובים ומחומרי גלם שונים בהתאם לצרכי הלקוח ובהתאם למפרטים טכניים מפורטים היטב. ניתן לייצר מארזים מחומרי גלם שונים, בין היתר פח, פלסטיק ואלומיניום וחברה מקצועית כמו BZ-COM מתכננת ומספקת את מארזי הזיווד האלקטרוני רק מחומרי גלם איכותיים ועמידים.

טכנולוגיות ייצור מתקדמות וחדשניות

חברת BZ-COM נחשבת לחברה מובילה בתחום תכנון, פיתוח ואספקת זיווד אלקטרוני והיא מייצגת ומפיצה שלל מוצרים בתחום המחשוב, הבקרה, תקשורת, חומרה וכן ממשקי משתמש. כמו כן, החברה מספקת מענה מקצועי ופתרונות מתקדמים ללקוחותיה המגיעים ממגוון ענפי התעשייה ומתחומים רבים נוספים כאשר היא מאפיינת את צרכי הלקוח ומתאימה עבורו פתרון מקיף אשר כולל אספקת ציוד מתקדם ואיכותי ממיטב הספקים והיצרנים בארץ ובעולם והתאמת פתרונות זיווד אלקטרוני לצרכי הלקוח. החברה מציעה תמיכה טכנית צמודה ופתרונות ייחודיים, לעיתים גם יצירתיים, על מנת לספק ללקוחותיה את הפתרון הנדרש והאיכותי ביותר.

שמירה על הציוד הרגיש

כאמור, זיווד אלקטרוני מאפשר לחברות לשמור היטב על הציוד הרגיש שלהן. חברת BZ-COM מציעה מענה מקיף לצרכי הלקוח ומספקת עבורו את הציוד האלקטרוני הרגיש והעדין בקופסאות ומארזים המתוכננים ומיוצרים בקפידה בהתאמה לצרכי הלקוח והציוד. המארז שומר על הציוד ועל רכיבי האלקטרוניקה הנכללים בו תוך דגש על איכות הזיווד ועיצובו. לפרטים נוספים ולייעוץ צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם ולספק עבורכם מענה מקצועי, איכותי ומתקדם, בהתאמה אישית.