חופשה במלונות ים המלח עכשיו

לכל אחד מגיעה חופשה

בימים לפני תחילת החופש הגדול כולם מתקנאים בתלמידים שיוצאים לחופשה של חודשיים רצופים. כל עורכי הדין, אנשי העסקים, השפים, האדריכלים, המלצרים, האחיות – כולם יגידו לכם כמה הם היו רוצים לצאת לחופשה מרוכזת וארוכה. הם גם ישכנעו אתכם למה הם זקוקים לחופשה יותר מכל התלמידים בעולם- הם קמים מוקדם בבוקר, עובדים שעות ארוכות, ולפעמים גם בסופי שבוע. לכן לא רק הצעירים מרגישים את הצורך לנפוש בחודשים יולי- אוגוסט, ובתי המלון ברחבי הארץ מלאים באורחים מכל הגילאים.

מלונות ים המלח מומלצים מאוד למי שזקוק לחופשה ומנוחה. המבוגרים יכולים לצוף על הגב בים המלוח, בזמן שהילדים מקבלים הפעלות וקופצים על מתנפחים ליד הבריכה. גם הארוחות מתוכננות להתאים לכל שכבות הגיל: בארוחת בוקר תמצאו גבינות ולחמים מיוחדים למבוגרים לצד חביתות ומעדני שוקולד לילדים, ובארוחת ערב תמיד מוכנה ארוחת ילדים שאף ילד לא יסרב לה, כמו פיצה, נקנקיות או פסטה ברוטב עגבניות.

אם אתם מרגישים שאתם לא יכולים יותר וצריכים לצאת מהשגרה אפילו רק לכמה ימים, אתם יכולים להיות ספונטניים ולמצוא חופשה מהיום למחר באחד ממלונות ים המלח. באזור ים המלח יש גם מסלולים לצעירים, למשפחות ולמיטיבי לכת. הנופים עוצרי הנשימה, הנחלים המרעננים ובכלל האוויר הפתוח יעשו לכם רק טוב.  

כשתחזרו לעבודה תרגישו כמו חדשים, עם כוחות להתקדם ולעבוד שוב. מעבר לניקוי הראש והנפש, במלונות ים המלח תמצאו הרבה מכוני ספא שידאגו לבריאות הגוף על ידי עיסויים שונים, אמבטיות מלוחות מיוחדות, טיפולים באבנים חמות, ועוד ועוד רעיונות.

אז כן, אתם צודקים, לכולם מגיעה חופשה. הגיע הזמן לתכנן אותה!