שירותי תרגום גם לעיוורים וחרשים?

האם אתם מחפשים שירותי תרגום מקצועיים ואיכותיים גם לעיוורים ולחרשים? אם כן, כדאי לדעת חברת אניטקטס (Any Text) מציעה שירות ייחודי המאפשר לעסקים, למוסדות, לרשויות, לרופאים ולכל מי שזקוק לשירותי תרגום על מנת לתקשר ביעילות עם ציבור העיוורים והחרשים בארץ. יש מקרים רבים בהם נדרשת החבר לספק שירותי תרגום לעיוורים או לחרשים, חלקם בעלי מום מלידה ואחרים כתוצאה מתאונה או מחלה. כך לדוגמה ניתן להזמין שירותי תרגום סימולטני לנשים חירשות המגיעות לחדר הלידה, לספק מענה לחוקרי משטרה שעוצרים אדם כבד שמיעה או עיוור וכדומה. שירות זה חשוב ומסייע לשני הצדדים על מנת לתקשר היטב ולמצוא שפה מקשרת על מנת לפתור בעיות וליצור תקשורת חיובית ובריאה.

שירותי תרגום לאוכלוסיה עם מגבלות

יש בארץ ציבור רחב של עיוורים וחרשים והם זקוקים כמו כל אדם אחר לשירותי תרגום כגון תרגום מכתבים בשפות זרות, תרגום משפטי, תרגום, עריכה וכתיבה שיווקית, תרגום שפות, תרגום והבנת מסמכים רפואיים וכדומה. יש לציין כי קיים מחסור גדול בשירותי תרגום גם לעיוורים ולחרשים ולכן כדאי להכיר את הפתרון והשירות המקצועי של חברת אני טקסט. חשוב להבין את הצורך של ציבור העיוורים והחרשים בשירותי תרגום בדיוק כפי שכל אדם אחר זקוק לשירות זה. כמו כן, כדאי לדעת כי על פי החוק בישראל זכאי אדם עיוור שהינו גם כבד שמיעה לקבל שירותי תרגום אך מאחר ואין מספיק אנשי מקצוע בתחום רבים מאוכלוסיית העיוורים והחרשים בארץ מתקשים לקבל את השירות המגיע להם על פי חוק.

משתלבים בציבור

שירותי תרגום לעיוורים וחרשים מאפשרים לאוכלוסיה רחבה להשתלב כאחד האדם בקרב הציבור הרגיל. ניתן להזמין שירותי תרגום ליחידים ולקבוצות וכך לדוגמה קבוצת עיוורים וחרשים יכולה ליהנות מהרצאה משותפת על ידי מרצה מקצועי שאינו בקיא בשפת הסימנים ובתקשורת עם עיוורים. כמו כן, שירותי התרגום לעיוורים וחרשים מאפשרים להם גישה להבנת מסמכים רפואיים ומשפטיים, לתרגם מסמכים משפות שונות כך שיוכלו לשמור על קשר עם קרובי משפחה בחו"ל או לקבל זכויות המגיעות להם במדינות שונות כמו הנפקת דרכון זר ועוד.