האם מטהר אוויר מתאים לכל משרד?

זיהום האוויר במשרד פוגע באיכות החיים ובבריאות העובדים והלקוחות המבקרים בעסק. אחת הבעיות של זיהום האוויר היא שלא ניתן לראותו ולהבחין בו מאחר והמזהמים מסתובבים באופן חופשי ומידותיהם קטנות ולא ניתן לראות את חלקיקי הזיהום בעין רגילה. בשנים האחרונות גברה המודעות בקרב החברות ובעלי המשרדים על נחיצות וחשיבות מטהרי האוויר למשרד וכדאי לדעת כי יש בשוק מגוון רחב של מטהרי אוויר אך יש לבחור בקפידה את המוצר ומומלץ לקבל ייעוץ והתאמת מטהר האוויר בהתאם למאפייני המשרד ופרמטרים נוספים, את הייעוץ ניתן לקבל ללא כל עלות והתחייבות מצד הלקוח מחברת תלתן שיווק וסחר המתמחה במערכות טיהור אוויר מתקדמות ויעילות למשרדים וללקוחות פרטיים.

מטהר אוויר בהתאמה לצרכי הלקוח ומאפייני המשרד

כאמור, יש מגוון גדול של מטהרי אוויר בשוק ולכן חשוב לבחור מערכת טיהור אוויר בהתאם למידות המשרד, כמות האנשים השוהים בו, מיקום בארץ, רמת זיהום האוויר באזור, סוג העסק (מעבדה, משרד במפעל תעשייתי וכד') ויש חשיבות גם למיקום המשרד במבנה, לדוגמה האם המשרד שוכן בקומת קרקע או מרתף. יש לציין כי קיים מגוון גדול של מטהרי אוויר שנועדו לספק מענה איכותי לצרכים שונים ולפתור בעיות מגוונות כמו טיהור אוויר במשרדים הסובלים מרטיבות, לחות, פטריות ועובש, מטהרי אוויר למשרדים הממוקמים באזורי תעשייה בהם יש מפעלים מזהמים ומפעלים המייצרים תרכובות כימיות או עוסקים במתכות, מטהר אוויר למשרד בו מעשנים ועוד. יש לבחור את מטהר האוויר למשרד בהתאם לגודלו ותוך התחשבות באפקטיביות הסינון בהתאם לחלל המשרד וצריכת החשמל.

תחזוקה קלה

כאשר בוחרים מערכת טיהור אוויר למשרד יש להתאימה למאפייני המשרד ולצרכי הלקוח. חשוב לבדוק האם סובלים מאלרגיות ורגישויות שונות כדי להתאים מערכת סינון אפקטיבית ויעילה לצרכי הלקוח. יש מערכות טיהור אוויר אלקטרוניות ואלקטרוסטאטיות בשילוב מסנני פחם שקל להחליף, מערכות אלה מונעות גם ריח. לסובלים מאלרגיות כדאי להתאים מערכת טיהור אוויר עם יונזיטור. לסיכום, חברת תלתן שיווק וסחר מציעה ייעוץ מקצועי ומסייעת לכל לקוח עסקי, מוסדי או פרטי להתאים את מערכת טיהור האוויר המתאימה ביותר למשרד שלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *