איך לבחור מוסד סיעודי?

מחפשים פתרון למי מהוריכם? מצבו של מי מהם מחייב הוצאתו למוסד סיעודי? ראשית ועיקר- אין סיבה שתעמיסו את כל המשא, הכבד בלאו הכי, כל כתפיכם. חברה המציעה שירותי סיעוד מספקת לכם את המענה הטוב ביותר למציאת החלופה הטובה ביותר עבור הקשיש ועבורכם, משפחתו. חברה מקצועית מאפשרת לכם להסתייע בידע ובניסיון המקצועיים העשירים שלה במתן ייעוץ, הכוונה וליווי הקשיש  אל המוסד הסיעודי המתאים לו ביותר בהינתן פרמטרים שונים שנלקחים בחשבון ומשוקללים לכדי בחירה מועדפת.

בית חולים סיעודי

על אף השוני הטבעי והמובן בין ביתו של הקשיש לבין בית חולים סיעודי  קיום תהליך מקצועי, מובנה, שיטתי ומסודר לא רק מקל על המעבר אלא מאפשר לקשיש לשמר חלק בלתי מבוטל מהדברים שהורגל אליהם בביתו וליהנות מהערך המוסף שמציע מערך טיפולי מקצועי שעומד לרשותו ולשירותו במקומו החדש. אם אתם מתלבטים כיצד לאתר בתוך מגוון מוסדות סיעודיים את המקום שמתאים לקשיש ולכם, משפחתו (גם אתכם חשוב לקחת כשיקול במכלול השיקולים) החברה מעמידה לרשותכם את כל מה שהיא יודעת ומסוגלת לבצע בתחום חשוב זה ולסייע לכם בתהליך המורכב והקשה תמיד.

יתרון הידע והניסיון

החברה מציעה לכם, כאמור, תהליך מובנה, אשר במהלכו הכול מתבצע בשקיפות ובהוגנות תוך שיתוף פעולה מלא עם הקשיש- ככל שמצבו הקוגניטיבי מאפשר זאת – ועם המשפחה. המודעות לקושי במעבר מתורגמת לליווי מקצועי ואישי צמוד ומסור מאין כמוהו, המאפשר לכל המשפחה לחוש כי היא אינה לבד במערכה. הערך המוסף של החברה בא לידי ביטוי בעצם נגישותה וזמינותה עבור לקוחותיה בכלל וביכולתה לתת מענה לכל בעיה ולכל שאלה בתחום הסיעוד.

איך מאתרים טיפה בים?

 מוסדות סיעודיים רבים בכלל ובמרכז הארץ בפרט הופכים את הבחירה באחד מהם לקלה מצד אחד ולקשה מצד שני. היכרות החברה  את עשרות המוסדות הסיעודיים המורשים בארץ מקלה על נציגיה להמליץ לכם, לאחר פגישת היכרות שבה מאבחנים צרכים ומתוודעים אל הרקע האישי של הקשיש ולומדים על עולמו, על המוסד שעשוי לתת את המענה הטיפולי הטוב ביותר בהינתן מצבו הבריאותי, הנפשי והתפקודי של הקשיש.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *